FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Wiosenny zjazd stowarzyszenia WP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tak jak co roku na wiosnę spotykamy się ponarzekać... zjazd dedykowany dla członków i przyszłych członków.
Osoby chętne proszone o kontakt.

[Obrazek: zjazd_wiosna_2017.jpg]
Podoba mi się ten optymizm, że w Prima Aprilis zrobimy grilla Język
Robiłem kiedyś grilla w Walentynki więc nie pękaj, damy radę Uśmiech
Rozumiem, że jedziesz ?
Potwierdzę bliżej terminu, ale na razie jestem na tak.
gdzie ten zjazd się odbędzie?
Info jest w pierwszym poście /poprawiłem link bo był zły/.
Pytanie kto jedzie z niedaleko moich okolic co bym mógł się z nim zabrać?
(03.02.2017, 08:30)myku napisał(a): [ -> ]Pytanie kto jedzie z niedaleko moich okolic co bym mógł się z nim zabrać?

Ruszam z Torunia jak chcesz mogę Ci zabrać.
Teraz w koncu jadę i ja!Duży uśmiech
(03.02.2017, 10:30)Krzyżak napisał(a): [ -> ]
(03.02.2017, 08:30)myku napisał(a): [ -> ]Pytanie kto jedzie z niedaleko moich okolic co bym mógł się z nim zabrać?

Ruszam z Torunia jak chcesz mogę Ci zabrać.

To się zABIORĘ z Tobą Uśmiech w koncu was zobaczę Uśmiech he he to się wtedy zapisuję a opłata kiedy?
(03.02.2017, 16:30)myku napisał(a): [ -> ]To się zABIORĘ z Tobą Uśmiech w koncu was zobaczę Uśmiech he he to się wtedy zapisuję a opłata kiedy?

Myku, weź przeczytaj plakat ze zrozumieniem.
Ja bym może pojechała, ale co ja tam będę jeść jak ja nie jem glutenu i kazeiny? Uśmiech
(04.02.2017, 14:46)Bączek napisał(a): [ -> ]Ja bym może pojechała, ale co ja tam będę jeść jak ja nie jem glutenu i kazeiny? Uśmiech
No fakt, mniszek jeszcze nie kwitnie Oczko
(04.02.2017, 14:46)Bączek napisał(a): [ -> ]Ja bym może pojechała, ale co ja tam będę jeść jak ja nie jem glutenu i kazeiny? Uśmiech

Jaj mam swoje zwykle i tylko coś dojadam zamiast gości którzy nie dojechali. Duży uśmiech hehe
Tak więc można.
(04.02.2017, 15:06)Borówka napisał(a): [ -> ]

Jaj mam swoje zwykle i tylko coś dojadam zamiast gości którzy nie dojechali. Duży uśmiech hehe
Tak więc można.

tak samo ze mną będzie Uśmiech

więc żarło spakuj i do nas zapraszamy Uśmiech ha ha
Wygląda na to, że dostałam błogosławieństwo na drogęUśmiech

Planuję wyjazd samochodem w piątek o 10, trasa E77 przez Słomniki, Miechów, Opoczno.

Chętnie zabiorę jakiegoś pszczelarza, albo pszczelarkę z Krakowa, albo z trasy. Auto- maluch. Zawsze będzie miał kto popchać.

Żartuję. Opel Corsa Duży uśmiech
kurde Opoczno to raczej nie na e77 Język Będziesz jechała przez łódź? Duży uśmiech
(15.02.2017, 21:20)Modliszqa napisał(a): [ -> ]kurde Opoczno to raczej nie na e77 Język Będziesz jechała przez łódź? Duży uśmiech

Patrzyłam na google mapa. Więc jak to nie E77 to w googlach jest bzdura Uśmiech No w każdym razie pojadę na MiechówUśmiech
Modliszqa, ja mam nadzieję, że Ty się nie rozmyślisz w kwestii wyjazdu. Bo choć towarzystwo wyłącznie męskie to kusząca i atrakcyjna opcja Duży uśmiech, to jednak co kobieta, to kobieta.
Ja jadę Uśmiech Nie mam zamiaru się rozmyślać, no chyba, że(odpukać) spadnie na mnie kolejna tragedia... Tfu tfu!
Do spotkania 25 dni Uśmiech Może ktoś przywieźć kozie mleko ?
(06.03.2017, 22:48)Modliszqa napisał(a): [ -> ]Do spotkania 25 dni Uśmiech Może ktoś przywieźć kozie mleko ?
A koza nie może pić wody?

Pszczołowód
czemu ???????????
To po co tej kozie mleko? Oczko

Pszczołowód
uh, no dupiaście napisałam - od kozy mleko mi Język
Czy 100% amator bez doświadczenia ma tam co szukać?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
(06.03.2017, 23:37)Miecho napisał(a): [ -> ]Czy 100% amator bez doświadczenia ma tam co szukać?

Zależy czy ten amator ma pszczoły i czy chce dołączyć do stowarzyszenia?
W ogłoszeniu stoi dla członków i przyszłych członków czyli osoby chcące przystąpić do stowarzyszenia...
(06.03.2017, 23:37)Miecho napisał(a): [ -> ]Czy 100% amator bez doświadczenia ma tam co szukać?

Jam jest amator z minimalnym doświadczeniem praktycznym i byłem na jesiennym zjeździe.
Nie żałuję.
Wiosenny zjazd jest już dopięty i zamknięty... Wszystkich chętnych zapraszam na kolejny jak tylko będzie taka możliwość...
Stron: 1 2 3