FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: kupię drut do ramek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli któryś z pszczelarzy TF ma na zbyciu drut do ramek, który wala się po półkach to chętnie zakupię.
(16.02.2017, 20:29)kubi napisał(a): [ -> ]Jeśli któryś z pszczelarzy TF ma na zbyciu drut do ramek, który wala się po półkach to chętnie zakupię.
Ło ja sobie np. TAKI kupiłem. Myślałem, wystarczy na lata. A tu mnie jeden z drugim na gospodarkę bezwęzową, bezdrutową, a nawet bezramkową kabaci... Koniec świata. Koniec świata.
(16.02.2017, 20:53)flamenco108 napisał(a): [ -> ]
(16.02.2017, 20:29)kubi napisał(a): [ -> ]Jeśli któryś z pszczelarzy TF ma na zbyciu drut do ramek, który wala się po półkach to chętnie zakupię.
Ło ja sobie np. TAKI kupiłem. Myślałem, wystarczy na lata. A tu mnie jeden z drugim na gospodarkę bezwęzową, bezdrutową, a nawet bezramkową kabaci... Koniec świata. Koniec świata.

O masz ci to ponad 2 km Duży uśmiech
W przyszłości też chcę bez węzy ale na start chce parę ramek zadrutowac.
Też miałem sie pozbyć, ale przydaje się dalej, a to klateczkę z matka podwiązać, a to cuksy na choinkę, dziś do szkoły poszedł na plastykę - bardzo przydatna rzecz ale nie do ramek Oczko
Dostałem w komplecie z ulami prawie 3 takie duże szpule ocynkowanego, ale ja już unikam ocynku w pasiece, więc tego drutu pszczołom nie dam. Nikomu też nie polecam ocynku wkładać do ula, ani kontaktować z miodem. Pozostaje znaleźć alternatywne zastosowania.
Do szycia mat slomianych powinien się nadacOczko
Szukam także drutu. Jak ktoś ma żądło, proszę pisać.