FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Matka Augustowska czerwiąca
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sprzedam matkę tegoroczną Augustowską, czerwiąca, z garścią pszczół i czerwiem.
100 zł + przesyłka
tel 503 011 173
O pieron dawno nic nie kupowałem a tu ceny już widać Europejskie....
Ile za same pszczoły?
Ja młodą matkę naturalnie UN augustwoską kupiłem za 75 zł w tym roku więc jeżeli cena za matkę podobna to za garstkę pszczół i czerw wychodzi 25 zł. Jeżeli to są pszczoły augustowskie i a najlepiej córki tej matki a jej czerwiu jest np. jedna cała ramka to 25 zł to chyba nie jest dużo.
A z rodowodem?
(25.07.2017, 08:13)Popszczelony napisał(a): [ -> ]A z rodowodem?

Kogo pytasz?
(25.07.2017, 08:12)Borówka napisał(a): [ -> ]Ja młodą matkę naturalnie UN augustwoską kupiłem za 75 zł w tym roku więc jeżeli cena za matkę podobna to za garstkę pszczół i czerw wychodzi 25 zł. Jeżeli to są pszczoły augustowskie i a najlepiej córki tej matki a jej czerwiu jest np. jedna cała ramka to 25 zł to chyba nie jest dużo.

KUBA ja się zatrzymałem na cenach 50 zł za matkę... no nie wiem chyba wszystko poszło do przodu...
Cena ok 
Majstrze Mazurski. A można wiedzieć dlaczego sprzedajesz? Za ostra?
Nie wiem czy za ostra. Nie było czasu sprawdzić. Na razie pracuję na Krainkach: Wanda,Iwa,Niemka iSklenar g10. Augustowianka korci mnie na przyszły rok. Nie miałem co z nią zrobić,gdzie poddać.