FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Podpis w sygnaturce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zwracam się do wszystkich użytkowników (zwłaszcza czynnych) z prośba o umieszczeniu w swojej sygnaturce przynajmniej imienia. Dobrze byłoby gdyby forum nie było aż tak anonimowe. Z niektórymi osobami znamy się osobiście lub z innych portali i teraz ciężko jest się połapać kto jest kto. Jeżeli ktoś jest przeciwny to proszę o rzeczowe i merytoryczne argumenty Uśmiech
Marcin, mnie już znasz z imienia Oczko Pozdrawiam!
czy każdy wie co to jest ta sygnaturka?
(12.05.2015, 18:55)miodosytnik napisał(a): [ -> ]czy każdy wie co to jest ta sygnaturka?
Jak ktoś nie wie to szybka instrukcja:
- w lewym górnym rogu znajdujemy napis Panel użytkownika
- klikamy
- po lewej stronie w menu znajdujemy napis Zmień sygnaturę
- klikamy
- wpisujemy to co chcemy aby było w podpisie
- zatwierdzamy
I już mamy automatyczny podpis pod każdym naszym postem Uśmiech
Skoro wolne pszczoły, to pszczelarze również, i każdy powinien róbić jak uważa za stosowne. Ktoś chce, by znano jego imię, ok. Ja np jeśli chodzi o mnie, wolałbym nie ujawniać swojej tozsamości na forum, choć nie mam nic do ukrycia) nawet, jesli są osoby, które mnie znają, a to dlatego, że kiedys i gdzieś nieco mi zwymyślano i wolałbym, by ten ktoś nie wiedział komu nawciskał. Kiedy zdarzy się, że będę musiał z nim osobiści się spotkać ( do czego mam nadzieję nie dojdzie) wolałbym prowadzić z nim rozmowę, "jakby nigdy nic się nie stało". Uśmiech

Drugi powód - bywam niepokorny i zazwyczaj mówię, czy tez piszę to, co myślę, a to nie wszystkim się podoba. Uśmiech
Są dziedziny, problemy, w których nie uznaję kompromisu. Uśmiech

Więc wolałbym pozostać "nikim", bo nikim też jestem, co wczale nie znaczy, że zamiezam się ukrywać. Są tu na forum osoby, których poznanie osobiste policze sobie jako zaszczyt. Uśmiech

Pozdrawiam - makus.
(12.05.2015, 19:37)markus napisał(a): [ -> ]Pozdrawiam - makus.

oo! i jeszcze wprowadza w błąd. Niby jest "Markus", a podpisał się "makus"... toż to cwaniak jeden, niebywały! ;-) hahahaha
A przepraszm, "erkę" mi wcieło Uśmiech

Z poprawieniami - markus Uśmiech
Sygnatury nie uzupełnię, bo to sztucznie wydłuża post, który czasami zawiera tylko kilka znaków ale przedstawić się mogę: Mam na imię Szymon :)
Gdyby to była grupa AA (a jak czytam w niektórych postach może by Ci się przydało... hahaha) to wszyscy teraz powinniśmy równocześnie krzyknąć: cześć Szymon! ;-))
(12.05.2015, 20:45)MrDrone napisał(a): [ -> ]Gdyby to była grupa AA (a jak czytam w niektórych postach może by Ci się przydało... hahaha) to wszyscy teraz powinniśmy równocześnie krzyknąć: cześć Szymon! ;-))

Jestem uzależniony od PN. Duży uśmiech
jesteśmy z Tobą!!! ;-))
No cóż, chciał - nie chiał, przyłączyć się wypada. Uśmiech