FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Wosk ekologiczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest ktoś chętny na wosk ekologiczny?
Dzisiaj lub jutro będę przetapiał, kilka kg będzie.
(15.09.2015, 12:06)Przemek napisał(a): [ -> ]Jest ktoś chętny na wosk ekologiczny?

Ile lat wstecz ten wosk nie stykał się z chemią? Jak z 8 do 10 to biorę wszystko. Jak mniej to nie ekologiczny.
(15.09.2015, 12:06)Przemek napisał(a): [ -> ]Jest ktoś chętny na wosk ekologiczny?

Rozumiem, że z dzikiej zabudowy. Po ile ? Jestem zainteresowany całością.
Po 100 zł za kilo.

Cytat:Ile lat wstecz ten wosk nie stykał się z chemią? Jak z 8 do 10 to biorę wszystko. Jak mniej to nie ekologiczny.

Nigdy nie stykał się z chemią, w całości z dzikiej zabudowy z uli i kłód bartnych od początku wolnych od chemii.

Kuba jako pierwszy zaklepał 1 kg, następny zgłosił się marbert, więc reszta pójdzie do Niego, o ile zaakceptuje cenę. Dam znać niebawem, jak uporam się z tym woskiem i będę wiedział ile dokładnie jest.
Marbert wygląda na to że wycofał się, więc zostało mi jeszcze kilo wosku. Jak ktoś chętny to zapraszam na PW.
(26.10.2015, 15:11)Przemek napisał(a): [ -> ]Marbert wygląda na to że wycofał się, więc zostało mi jeszcze kilo wosku. Jak ktoś chętny to zapraszam na PW.

Okazało się, że jednak biorę resztę.
(26.10.2015, 15:13)Borówka napisał(a): [ -> ]
(26.10.2015, 15:11)Przemek napisał(a): [ -> ]Marbert wygląda na to że wycofał się, więc zostało mi jeszcze kilo wosku. Jak ktoś chętny to zapraszam na PW.

Okazało się, że jednak biorę resztę.

Cześć Przemek.
Jestem bardzo zainteresowana,  jakakolwiek ilość tego wosku masz. Pozdrawiam.
Mam 1,43 kg ekologicznego wosku na zbyciu.