FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: komentarze artykułów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest jakaś możliwość śledzenie artykułów odnośnie komentarzy czy po prostu trzeba wchodzić na stronę i obserwować?
Nie wiem czy jest. Jak będę miał chwilę to sprawdzę.
Wczoraj napisałem komentarz do ostatniego artykułu i zatwierdziłem wydawało mi się wszystko dobrze.

Dziś go nie ma. Czy to u mnie co się zadziałało czy na łączach czy komentarz został skasowany?
Jest włączona opcja moderowania komentarzy, bo spam by nas zalał.
Staram się akceptuję komentarze na bieżąco ale Twój gdzieś mi umknął ale już zatwierdziłem.
(15.11.2016, 10:45)Krzyżak napisał(a): [ -> ]Jest włączona opcja moderowania komentarzy, bo spam by nas zalał.
Staram się akceptuję komentarze na bieżąco ale Twój gdzieś mi umknął ale już zatwierdziłem.

Aaaaa to ok. Nie wiedziałem.
Komentarz do zatwierdzenia Cwaniak
Zróbcie tak, aby zalogowanych bylo widać bez potrzeby logowania się.
Gdy widzę, kto jest zalogowany to zachęca to do zalogowania i dyskusji.
Jeśli można..
HB
Nie wylogowuj się, to zawsze będziesz widział kto jest.
(18.12.2016, 13:37)Krzyżak napisał(a): [ -> ]Nie wylogowuj się, to zawsze będziesz widział kto jest.
Jak? Przez odświeżanie nieprzeczytanych postów?
Na stronie głównej u dołu jest coś takiego jak "Statystyki". Tam widać kto jest zalogowany.
Coś nie widać funkcji komentowania artykułów aktualnych i przeszłych.
Zniknęły nawet komentarze które wcześnie były wpisane. To znaczy nie można ich zobaczyć pomimo, że widać informację jak się przegląda nagłówki o ich ilości. Np. tutaj:

http://wolnepszczoly.org/page/2/

http://wolnepszczoly.org/notatnik-pasieczny-cz-5-wczesne-lato-zaczyna-sie-wychow-matek/#comments
Komentarze zostały wyłączone jakiś czas temu, bo byliśmy zalewani spamem po kilkadziesiąt wpisów dziennie.
Nie dało się już tego moderować.
Recaptcha?
Można by się bawić ale ilość komentarzy i ich merytoryczna jakość była tak niska, że chyba nie ma sensu się męczyć.
(12.06.2017, 16:47)Krzyżak napisał(a): [ -> ]Można by się bawić ale ilość komentarzy i ich merytoryczna jakość była tak niska, że chyba nie ma sensu się męczyć.

ale był tam między innymi jedyny namiar na Dawida Lutza z kampinosami Język