FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Wiosenny zjazd SPN WP 8-10 kwietnia (informacje i deklaracje)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiosenny zjazd SPN WP  8-10 kwiecień 2016 (piątek, sobota, niedziela)
Spotkanie tylko dla członków i przyszłych członków.
Do dyspozycji dwa małe domki drewniane, bez wygód, typowa agroturystyka
Wstępny Plan:
08.04 piątek: Przyjazd na godzinę 18-19, obiadokolacja do zjedzenia i czas wolny na dyskusje w małym ciasnym domku
09.04 sobota: śniadanie godzina 8-9. Koło 9 wyjście w teren (trzeba zabrać plecaki podręczne na coś do picia i jedzenia, ja zorganizuje fajną i dobrą kiełbaskę). Po pokonaniu około 2 km polnymi drogami po pagórkach dojdziemy do mojej pasieki (mam nadzieję, że w kwietniu będą tam jeszcze żywe pszczoły przynajmniej z 1-2 ule). Po wizycie w pasiece idziemy dalej w las, w połowie trasy przy źródełku zrobimy ognisko, powrót do miejsca noclegu, godzina 16-17 obiadokolacja, później proponuje załatwiać wszelkie sprawy stowarzyszenia (wnioski, projekt, jakieś przekształcenia regulaminów itd.)
10.04 niedziela: śniadanie 8-9 ... dalej kończymy sprawy formalne i rozjeżdżamy się przed południem do domów.  

Teraz jak to wygląda:
Piątek - obiadokolacja (nocleg)
Sobota - śniadanie, obiadokolacja (nocleg)
Niedziela- śniadanie

Proszę się deklarować już raczej tak na 99% co kto zamawia bo do 10 marca muszę dać znać gospodarzowi ile będzie noclegów, w jakie dni i jakie wyżywienie. Członkowie deklarują w części zamkniętej forum.

Deklarację proszę składać na adres pocztowy stowarzyszenia: wolnepszczoly@wolnepszczoly.org

Ilość miejsc ograniczona

Przykład deklaracji:
Łukasz- nocleg, obiadokolacja piątek; nocleg śniadanie, obiadokolacja sobota; śniadanie niedziela (pakiet całościowy)

Co do ceny to pewnie jakieś symboliczne opłaty. Nie mam jeszcze konkretnych informacji. Pewnie przy wiadomej liczbie osób ceny będą podane... Tutaj jest cennik http://www.pod-bocianim-gniazdem.pl/menu/cennik.html ale może uda się coś urwać więc na razie nie podaje konkretnych informacji...
Są jeszcze miejsca? Bo się gryze czy dam rade przyjechać czy nie dam:/ Ewentualnie przyjade i będę spał w samochodzieDuży uśmiech Bo sezon jeszcze mi nie ruszył i jade na oparach pienieznych:/
Raczej są miejsca po 10 marca dzwonię bo muszę podać przybliżoną liczbę osób aby uzyskać wycenę... więc warto przynajmniej zadeklarować przyjazd tak na 80-90%
Ok. To do 10 spróbuję się okreslicOczko
Jeszcze dodaje ze jak ktoś z Mazowieckiego chce ze mną jechac to mam 4 miejscaOczko PisacOczko