FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Darmowe nasiona do 4 marca! Open Polinator 2016r
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dzięki Konrad za cynka.
Zamówiłem.
Sam to zrobiłem przed chwilą Uśmiech Wiedziałem, żeby patrzeć i udało się wypatrzeć Uśmiech Może uda się załapać, zawsze to 0.5ha czegoś miododajnego, akurat mam taki kawałek leżący odłogiem, nada się w sam raz. Tylko poproszę sąsiada by zaorał.
Dzięki, zamówiłem.
Jestem ciekaw czy któryś dostanie te nasiona...
Jest szansa. Mój kolega rok temu dostał worek.
Zapomniałem wstawić numer telefonu, ponowić z numerem?
Mm. A jakie nasiona kolega dostał?Oczko
(01.03.2016, 20:51)Naturalny Maniek napisał(a): [ -> ]Mm. A jakie nasiona kolega dostał?Oczko

To była mieszanka nasion miododajnych w jednym worku, chyba 20 albo 25kg. Gryka, facelia, słonecznik, gorczyca, łubin żółty, ogórecznik, len. Nie wiem, czy czegoś nie pominąłem. Dostałem od niego trochę tych ziaren i muszę przyznać, że część powschodziła nieźle jak ogórecznik, gorczyca, czy gryka, ale słonecznika i lnu się nie doczekałem.
Sam miałem kompletować taką jednoroczną mieszankę bo mam trochę tzw. wolnego trawnika na obsianie takimi roślinkami... W tamtym roku obsiewałem facelią i innymi roślinami i bardzo cieszyło to oko... Pełno motyli, pszczół różnego rodzaju i trzmieli... Nawet szerszenie się na tym pasły... cudowny widok
Szkoda tylko, że firma która robi tyle złego promuje się i wybiela dzięki takim akcjom ;(
(02.03.2016, 14:51)Pasieka "U Bzyla napisał(a): [ -> ]Szkoda tylko, że firma która robi tyle złego promuje się i wybiela dzięki takim akcjom ;(

Tak już jest... mała grupka otrzyma nasionka i będzie zadowolona ale całość cierpi...
Monsanto, bayer też przecież dbają o swój wizerunek w podobny sposób...
(02.03.2016, 14:51)Pasieka "U Bzyla napisał(a): [ -> ]Szkoda tylko, że firma która robi tyle złego promuje się i wybiela dzięki takim akcjom ;(
a co takiego strasznego robi ta firma?
To koncern chemiczny
(02.03.2016, 16:53)Popszczelony napisał(a): [ -> ]To koncern chemiczny
No i?
No i truje nas i nasze pszczoły Oczko Tzn. wybitnie pomagają im mądrzy rolnicy, którzy prawidłowo stosują wszelkie środki...
Gdyby oni tego zaprzestał zaczęli by inni. Całego świata nie zbawiony. Więc trzeba się cieszyć ze coś dajaDuży uśmiech Ciekawe tylko czy ktoś dostanieDuży uśmiech
(02.03.2016, 21:44)Naturalny Maniek napisał(a): [ -> ]Gdyby oni tego zaprzestał zaczęli by inni. Całego świata nie zbawiony. Więc trzeba się cieszyć ze coś dajaDuży uśmiech Ciekawe tylko czy ktoś dostanieDuży uśmiech

Bzdura, nie trzeba. Im więcej świadomych ludzi/konsumentów tym więcej naturalnej przestrzeni dla nas. Wiem, wiem idealistą jestem, trudno jakoś będę musiał z tym żyć... Oczko
Jeżeli do kogoś dotrze,to zameldujcie zobaczymy, czy ktokolwiek się załapie.

Masz rację. Typowa eko ściema i wizerunkowy lans.

http://www.panna.org/resources/publication-report/syngenta-atrazine
http://www.environmentalhealthnews.org/ehs/news/2013/atrazine
http://www.democracynow.org/2014/2/21/silencing_the_scientist_tyrone_hayes_on
jak to? wspomagają naturę dostarczając środków na likwidację tych niedobrych, złych i paskudnych organizmów!!! Oczko
zupełnie jak producenci Apiwarolu i innych dobrych i grzecznych substancji zwalczających tego podłego pasożyta! Oczko
a Wy się czepiacie! nieładnie! Duży uśmiech
Syngeta i Bayer to bliźniacze koncerny chemiczne, producenci np. Randapu. Mój znajomy tam pracuje jako handlowiec, i to dzięki takim ludziom stoja te firmy, on kocha korporacje i korporacja jego, za wyniki w sprzedaży jeździ po świecie na wycieczki, Egipt, Tajlandia, Australia, Amazonia - nie jest to więc weekend w Polańczyku. Rozmawiałem z nim czy nie ma dylematów, czy wie że truje środowisko, im bardziej się stara tym bardziej truje, ale jak się zarabia 10 tys. plus dodatki nagrody itd. poza tym prorodukuja chemie kazdego rodzaju, użytkową i leki.
Właśnie dostałem maila, że do 15.04 dostanę przesyłkę z nasionami Uśmiech
(25.03.2016, 12:34)MN napisał(a): [ -> ]Właśnie dostałem maila, że do 15.04 dostanę przesyłkę z nasionami Uśmiech

ja też Oczko

wspomogliśmy chemicznego giganta w promocji dobrego wizerunku! Oczko
JupiJęzyk
Mam i ja Uśmiech
I do mnie mail dotarł.
Ja też dostałem
fajnie macie:/
Mi nie dali:/
(25.03.2016, 23:37)Naturalny Maniek napisał(a): [ -> ]fajnie macie:/
Mi nie dali:/

poznali się na Tobie Duży uśmiech wiedzieli, że nie będziesz ich należycie wspierał Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4