FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: chat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytanko, czy jest możliwość wstawienia  na stronie chatu?
Jest.
to proponuję wstawićUśmiech zawsze to rozmowa na bierząco
,choć jest ryzyko,że nie wszystko zostanie w tematachOczko
Chyba nie ma takiej woli ogóły aby był czat.
Ja jestem bardzo za.
Tylko rozpisać ankietę Oczko
A ja jestem na nie. Bo chat to jednak dużo treści które były by warte tego by być na forum, po prostu przypadnie na chacie.
Tu masz rację, tam gdzie jest chat nie zakłada się tematów poruszanych na nim. Chyba , że ktoś pomyśli o innych. Nie zawsze ci sami rozmówcy z czatu rozpisują się w temacie poraz drugi.
Ja jestem za, bo mogłabym zadawać mało istotne dla forum pytania i nie zaśmiecać go Uśmiech
Jak się zacznie chat to forum siada... Meritum ucieka chatem i nikomu się później nie chce tego samego pisać w formie posta...
Ale ja się krępuję pytać na forum o rzeczy dla innych oczywiste Uśmiech
(27.04.2016, 19:15)Modliszqa napisał(a): [ -> ]Ale ja się krępuję pytać na forum o rzeczy  dla innych oczywiste Uśmiech

Można pytać na PW albo się nie krępować i pytać w prost... tu raczej nikt na nikogo nie naskoczy za pytanie
(27.04.2016, 19:15)Modliszqa napisał(a): [ -> ]Ale ja się krępuję pytać na forum o rzeczy  dla innych oczywiste Uśmiech

Nie ma się co krępować , myślisz, że pytanie , które zadajesz jest mało istotne lub banalne. Odpowiedzi na te pytania przydają się nie tylko Tobie lecz wielu innym osobom. 
Ale pytania o zakup to raczej nic nie wnoszą Uśmiech Ok, będę pytała o wszystko - najwyżej wywalicie w czasem Uśmiech
Jak Ty się nie zapytasz, to ja się będę musiał zapytać. Tak czy owak informacja powstanie i zostanie zapisana.

Już odpowiadam. Od całowania w ciążę nie zajdziesz, nic się nie bój Oczko

A na poważnie, to nie ma głupich pytań szczególnie w pszczelarstwie. Każdy kiedyś zaczynał. Pytaj śmiało.