FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Funpage Stowarzyszenia na Facebooku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drogie Panie i Panowie - zapraszam do dzielenia się we własnych kręgach treściami i stroną Stowarzyszenia Wolne Pszczoły, przez medium jakim jest Facebook.
Ja nie korzystam z tego medium. Chociaż troszkę prywatności trzeba zachować.
(13.04.2016, 10:40)bonluk napisał(a): [ -> ]Ja nie korzystam z tego medium. Chociaż troszkę prywatności trzeba zachować.
No właśnie. Mam nadzieję, że forum nie przeniesie się na FB...
Z forum korzysta kto inny, a z FB kto inny. FB dla nas to raczej platforma reklamująca ideę Wp i Stowarzyszenie.
Nie trzeba mieć 20 pni żeby poczytać o pszczołach bez wdawania sie w dyskusje na forum.
(13.04.2016, 11:46)Popszczelony napisał(a): [ -> ]Z forum korzysta kto inny, a z FB kto inny. FB dla nas to raczej platforma reklamująca ideę Wp i  Stowarzyszenie.
Nie trzeba mieć 20 pni żeby poczytać o pszczołach bez wdawania sie w dyskusje na forum.

Jak na otwartym zjezdzie , małżonka ma , ogarnie ( nie tylko moje skromne zdanie) to pewnie odważy się coś napisać. Ja brrrrrrr Śpiący
Dziś o 13:00 wrzuciłem artykuł (tłumaczenie) Bartka i widziało go 470 osób do tej pory. Uważam że warto.
(13.04.2016, 18:48)Popszczelony napisał(a): [ -> ]Dziś o 13:00 wrzuciłem artykuł (tłumaczenie) Bartka i widziało go 470 osób do tej pory. Uważam że warto.

Mariusz Ty obsługujesz teraz WP na facebooku...?
(13.04.2016, 18:48)Popszczelony napisał(a): [ -> ]Dziś o 13:00 wrzuciłem artykuł (tłumaczenie) Bartka i widziało go 470 osób do tej pory. Uważam że warto.

Ciekawe ilu z tych 470 osób przeczytało ten artykuł, ilu tylko odkliknęło, a ilu po pierwszym zdaniu bez zastanowienia udostępniło dalej itp. Może i warto coś tam wrzucać ale jeśli o mnie chodzi to mam na niego alergię i jest to ostatnie miejsce gdzie bym szukał wartościowych treści.
Moja żona prowadzi profil swojej firmy na fb, ważniejsze od ilości wyświetleń jest ilość polubień te osoby zazwyczaj czytają to co piszesz Duży uśmiech
(13.04.2016, 19:04)bonluk napisał(a): [ -> ]

Mariusz Ty obsługujesz teraz WP na facebooku...?

postanowiłem pomóc
No i gitara... czyli wszystko tak jak być powinno.