FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Matki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
By mieć dużą bazę genową kupię matki (kiedy tam komu pasuje) wysylkowo, albo jajeczka. Miałby ktoś coś?
Jak będzie pogoda to się znajdą. Nie martw się. W tym roku promocja dla młodych adeptów PN cena matki 0zł
(26.04.2016, 19:56)Krzyżak napisał(a): [ -> ]Jak będzie pogoda to się znajdą. Nie martw się. W tym roku promocja dla młodych adeptów PN cena matki 0zł

Szymon... coś drogo liczysz w tym roku...
Oczko

ps. w tej cenie biorę od Ciebie 40 UN i 25 jednodniówek Oczko
(26.04.2016, 19:58)MrDrone napisał(a): [ -> ]
(26.04.2016, 19:56)Krzyżak napisał(a): [ -> ]Jak będzie pogoda to się znajdą. Nie martw się. W tym roku promocja dla młodych adeptów PN cena matki 0zł

Szymon... coś drogo liczysz w tym roku...
Oczko

ps. w tej cenie biorę od Ciebie 40 UN i 25 jednodniówek Oczko

Ty stary koniu nie zaliczasz się do "młodych adeptów PN"  Oczko
.... wiedziałem że to ściema.... Oczko
A może mnie się uda załapać Uśmiech
A poza tym ja mam taką nadzieję że mi się uda matki również wychować.
Ja się pytam czy ktoś coś ma a wszyscy mówią że też chcą.
(26.04.2016, 21:28)Pieteros623 napisał(a): [ -> ]Ja się pytam czy ktoś coś ma a wszyscy mówią że też chcą.

Piotrek, żartujemy.
ja bym się na Twoim miejscu nastawił na rójki. 
W pobliżu znalazłem średnią pasiekę ale nie hodowlaną, tak więc się o pszczoły się nie martwie ale chyba lepiej było by tam wstawić jakieś lepsze matki, choć nie wiem. Ale mam już jeden rodzinkę i jak by były dobre matki ti robimy ekspansję.
Piotrek, wszystkie są na starcie równie dobre... rozmnażaj co masz swojego - a i tak zawsze Ci się będzie wydawało, że gdzieś są lepsze Uśmiech
(26.04.2016, 19:48)Pieteros623 napisał(a): [ -> ]By mieć dużą bazę genową kupię matki (kiedy tam komu pasuje) wysylkowo, albo jajeczka. Miałby ktoś coś?

Daj namiary na PW mateczkę w czerwcu unasienioną podeśle  Oczko
Mogę z kimś wymienić matki, te z mojej jednej rodzinki, co uchoduje na inne.

Znalazły się?
Jutro odpalę serię więc za dwa tygodnie powinny być.
To rezerwuje 2.
ja 20 Duży uśmiech
u mnie się nie udają Oczko
Sprzedam matkę, daje dosyć ostre pszczoły (dla mnie za ostre, mam małe dzieci).

Przed chwilę wyjęta z ula, ładnie czerwi.
Nie pryskana, nie dymiona, nie leczona.

Jak ktoś się szybko zdecyduje, wysyłka jeszcze dziś, jeśli nie - dopiero w piątek.
Jedziemy też właśnie w stronę morza (Międzyzdroje i okolice, możemy gdzieś podrzucić).

[Obrazek: P6220732_zpscjzy2ihl.jpg]