FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Opuchlizna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Macie jakiś sposób na opuchlizne po użądleniu? Bo pacła centralnie nad oko i trochę mnie ona denerwuje.
Cebula przekrojona MI pomaga.
Najbardziej pomaga czasDuży uśmiech Poczekaj kilka dni to samo zginieOczko heheDuży uśmiech
NA PEWNO NIE POLECAM FENISTILU LUB INNYCH MASCI. Nic nie dają w sumie...
ponoć liście babki lancetowatej coś dają.
ale to chyba wszystko trzeba stosować od razu po użądleniu, żeby miało skutek.... pytanie czy to wszystko nie ściema i czy cokolwiek tak naprawdę pomaga.
Kapelusz przed. A po altacet.
Jak dostałem pod oko w miejsce gdzie po intensywnej nocy zwykły robić się wory, pomogła mi przyłożona i potrzymana dłuższą chwilę flaszka zmrożonej wódki. Praktycznie bez śladu po paru godzinach. Przypuszczam, że cokolwiek innego zmrożonego w tej flaszce byłoby również pomocne z tym, że inne rzeczy po zmrożeniu rozwalają flaszkę, a ponadto zmrożona wódka ma jeszcze parę innych pożytecznych zastosowań Oczko
Ogólnie tak jak Bartek napisał - pomocne może być jak się zastosuje natychmiast po użądleniu.
(03.05.2016, 21:48)pastaga napisał(a): [ -> ]Jak dostałem pod oko w miejsce gdzie po intensywnej nocy zwykły robić się wory, pomogła mi przyłożona i potrzymana dłuższą chwilę flaszka zmrożonej wódki. Praktycznie bez śladu po paru godzinach.

Co prawda nie pijam samotnie wódki ale myślę, że jedną flaszkę obaliłbym szybciej Oczko
(03.05.2016, 21:51)Krzyżak napisał(a): [ -> ]
(03.05.2016, 21:48)pastaga napisał(a): [ -> ]Jak dostałem pod oko w miejsce gdzie po intensywnej nocy zwykły robić się wory, pomogła mi przyłożona i potrzymana dłuższą chwilę flaszka zmrożonej wódki. Praktycznie bez śladu po paru godzinach.

Co prawda nie pijam samotnie wódki ale myślę, że jedną flaszkę obaliłbym szybciej Oczko

Kierując się tym, że również samotnie wódki nie pijam, musiałem zadowolić się jej bezpośrednią bliskością, chłodnym dotykiem i świadomością, że w razie co zawsze mogę na nią liczyć Duży uśmiech
Okłady z gliny i smarowanie nieprzetworzonym octem jabłkowym przynosi ulgę kiedy jest już opuchlizna.
Zadziała to podobnie do allecetu (octawinian glinu) ale naturalne.