FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Miodek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szanowni Wolnopszczelarze
Razem z koleżanką zakładamy w Trójmieście grupę zakupową aby kupować produkty bezpośrednio od rolników, pszczelarzy, producentów.
Czy bylibyście zainteresowani taką współpracą?
Wiem że wasze zdrowe podejście do pszczół nie jest nastawione za ilość i zysk, jednak tego typu naturalny produkt miałby potencjalnie dobre wzięcie. Celowo nie używam słowa eko bo to już wyświechtany frazes.
Dajcie znać w jakiej ilości jesteście wstanie dostarczyć miód no i jakiej cenie, no i czy wogóle chcecie? Oczko

Pozdrawiam
Piotr
Pomysł fajny tylko, że tak jak w moim przypadku nie jestem w stanie regionalnie czy bardziej lokalnie zaspokoić własnych klientów a co dopiero wypływać gdzieś dalej. Brak mocy przerobowych i ilości. Liczę, że z czasem się to zmieni... a dobry sprawdzony towar zazwyczaj sam znajduje drogę do klienta.

Piotrze może bardziej lokalnie u Ciebie w okolicy ktoś stara się być fer i nie wali tonami amitrazy 3 razy do roku.
Nie znam takiego w okolicy dlatego szukam tutaj.
To nie musi być jeden dostawca, jak się uzbiera trochę towaru od wszystkich to może się okazać że jest go sporo. Poza tym niektórzy pracują na zmniejszonych ilościach chemii. Nas interesuje w miarę czysty miód. Ideał ciężko będzie osiągnąć ale wolimy wspierać ludzi, którzy starają się coś robić dla naszych małych przyjaciół niż pseudo amatorów co tylko na kasę patrzą.
Wszystko zależne jest od matki natury. Jak pogoda dopisze i coś będzie to się odezwę.