FORUM WOLNE PSZCZOŁY

Pełna wersja: Nowe tło forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mario zrobił nowe tło dla forum. Jak wam się podoba ? Jakieś uwagi ?

Jak dla mnie chyba trochę za intensywne, powiną być bardziej "zamglone" ale pszczółki fajne.
Moim zdaniem zbyt widoczne. Pewnie z czasem się człowiek przyzwyczai ale uważam że tło powinno być niezauważalne do chwili gdy ktoś świadomie zwróci na nie uwagę.
A gdzie ono jest???
no właśnie ja też nie widzę różnicy... Oczko
Odświeżyć stronę kilka razy gamonie Oczko
(01.09.2016, 06:01)Krzyżak napisał(a): [ -> ]Odświeżyć stronę kilka razy gamonie Oczko

Ładne. Postuluję jednak: 
  - więcej różnorodnych pszczółek
  - ułożone bardziej nieregularnie
  - podobnie do poprzedniego - mniejszy kontrast
To Wolne Pszczoły, nie mogą stać w równych szeregach Oczko
Mi się bardziej podobało stare. Bardzo bije w oczy.
pszczółki może (możę?) trochę większe i mniej widoczne (z mniejszym kontrastem) i będzie git Oczko
(01.09.2016, 06:01)Krzyżak napisał(a): [ -> ]Odświeżyć stronę kilka razy gamonie Oczko
czuję się obrażany. zgłaszam post do Admina! Oczko
a ja myślałem, że to będzie całkiem coś innego bo Szymon tak hucznie to zapowiedział a tu to samo tło tylko nowy detal się pojawił... wygląda ok ale uwagi Krzyśka też trafne.
(01.09.2016, 07:31)bonluk napisał(a): [ -> ]a ja myślałem, że to będzie całkiem coś innego bo Szymon tak hucznie to zapowiedział

A niby kiedy i gdzie tak zapowiadałem ? Uśmiech
Sam do wczoraj nie wiedziałem, że Mariusz coś przygotowuje Uśmiech

Pszczoły trzeba zrobić trochę mniej wyraziste i będzie ok.
Mario popraw proszę.
(01.09.2016, 07:34)Krzyżak napisał(a): [ -> ]
(01.09.2016, 07:31)bonluk napisał(a): [ -> ]a ja myślałem, że to będzie całkiem coś innego bo Szymon tak hucznie to zapowiedział

A niby kiedy i gdzie tak zapowiadałem ? Uśmiech
Sam do wczoraj nie wiedziałem, że Mariusz coś przygotowuje Uśmiech

Pszczoły trzeba zrobić trochę mniej wyraziste i będzie ok.
Mario popraw proszę.

Przecież żartuje Szymonie jest ok bardzo fajnie
(01.09.2016, 08:16)bonluk napisał(a): [ -> ]jest ok bardzo fajnie

... mnie tylko stresują te pszczoły, które chcą żądlić... to jakaś trauma czy jak? Oczko
Ale grymasicie Uśmiech. Faktycznie mniejszy kontrast bo fontów nie widać. Powtarzalności nie da się uniknąć bo to jest mały kwadracik który jest powielany przez kod (nie mylić z KOD). Ostatnio tak patrzyłem i uderzyło mnie to jaki sprzęt pasieczny mamy w tle Uśmiech.
I to była moja inicjatywa nie jedźcie po Szymonie.
(01.09.2016, 08:39)Popszczelony napisał(a): [ -> ]I to była moja inicjatywa nie jedźcie po Szymonie.

Szymonowi i tak się należy za całokształt, więc nie ma go co bronić Oczko
(01.09.2016, 08:39)Popszczelony napisał(a): [ -> ]Ale grymasicie Uśmiech. Faktycznie mniejszy kontrast bo fontów nie widać. Powtarzalności nie da się uniknąć bo to jest mały kwadracik który jest powielany przez kod (nie mylić z KOD). Ostatnio tak patrzyłem i uderzyło mnie to jaki sprzęt pasieczny mamy w tle Uśmiech.
I to była moja inicjatywa nie jedźcie po Szymonie.

Ale to ładne jest, tylko trzeba zrobić mniej nachalne. Wiem, że to zrobione jest powtarzaniem, zresztą widać - ta duża pszczoła rzuca się w oczy, mniejsze nie tak bardzo. Podoba mi się Twoja kreska.
(01.09.2016, 08:57)flamenco108 napisał(a): [ -> ]Podoba mi się Twoja kreska.

Też tak czasami mówię ale do dziewczyn ;-)
(01.09.2016, 12:02)Krzyżak napisał(a): [ -> ]

Miałeś na myśli: "czasami mówiłem" Język
(01.09.2016, 12:02)Krzyżak napisał(a): [ -> ]

...lub zwijając banknot i przykładając do nosa... Oczko
Panowie, jesteście obrzygliwi... My tu panie o sztuce, a Wy... Ściana
Mamy nowe, poprawione przez Mariusza tło. Jak się podoba ?
Mi się wydaję, że jest ok.
Przywyknę Oczko
Jest fajnie, może więcej trutni trzeba zrobić Uśmiech
(01.09.2016, 14:15)Popszczelony napisał(a): [ -> ]Jest fajnie, może więcej trutni trzeba zrobić Uśmiech

koniecznie Oczko
Jest lepiej. Zobaczymy za parę dni.
Niestety musiałem dać komórkę 5,1 bo naturalna zabudowa nie pasuje Uśmiech
(01.09.2016, 14:44)Popszczelony napisał(a): [ -> ]Niestety musiałem dać komórkę 5,1 bo naturalna zabudowa nie pasuje Uśmiech

no to miłośnicy węzy by Ci powiedzieli, że źle ułożyłeś wierzchołki (jeden z nich "powinien" być do góry) Oczko natomiast na dziko pszczoły tak też budują. Oczko
No faktycznie coś mi tu nie pasowało Uśmiech. Sprawdziłem sobie moje zdjęcia plastrów i komórki sa w pionie.
(01.09.2016, 15:08)Popszczelony napisał(a): [ -> ]No faktycznie coś mi tu nie pasowało Uśmiech. Sprawdziłem sobie moje zdjęcia plastrów i komórki sa w pionie.

jak chcesz, to podeślę Ci zdjęcia plastrów gdzie komórki są tak jak tu Oczko
(01.09.2016, 15:08)Popszczelony napisał(a): [ -> ]No faktycznie coś mi tu nie pasowało Uśmiech. Sprawdziłem sobie moje zdjęcia plastrów i komórki sa w pionie.

Popraw, bo wstyd.
Stron: 1 2