kasiamoreti
(Świeżo zarejestrowany)
*

Data rejestracji: 26.04.2017
Data urodzenia: Nie określono
Czas lokalny: 15.10.2018, godzina 19:04
Status: Offline

Informacje o kasiamoreti
Dołączył: 26.04.2017
Ostatnia wizyta: 30.04.2017, 12:56
Razem postów: 0 (0 postów dziennie | 0 procent wszystkich postów)
(Znajdź wszystkie posty)
Razem wątków: 0 (0 wątków dziennie | 0 procent wszystkich wątków)
(Znajdź wszystkie wątki)
Spędzony czas online: 2 Minut, 16 Sekund

Dane kontaktowe
E-mail: E-mail.
  
Dodatkowe informacje o kasiamoreti
Płeć: mężczyzna
Miejscowość: warszawa
O sobie: Wstajesz wcześnie rano i nic nie rokuje, że dziś pójdzie coś nie tak. Wsiadasz do swojego auta oraz pragniesz jechać do miejsca pracy bo jesteś już spóźniony, a tutaj zaskoczenie. Auto nie pragnie odpalić. Znasz to? Bądź inna sprawa, to kłopotliwe również odpowiednio znana. Jedziesz wozem, odprężony, beztroski. Ktoś niestety bez wyobraźni, najeżdża na Twoje piękne efektywne auto. I co wtedy? Jest tylko jedna odpowiedź - samochód zastępczy.
Aktualnie na rynku, wiele firm proponuje dla własnych klientów, jako akcesoryjny pakiet, samochód zastępczy w przypadku kolizji czy też innych przypadków losowych. Jest to doskonałe rozwiązanie. Pojazd zastępczy ratuje nas kiedy nasze auto jest niesprawne. Wiemy, że w współczesnych czasach pojazd jest nadzwyczaj potrzebny. Posiadanie auta, powoduje że wiele spraw jesteśmy w stanie załatwić prędzej, wygodniej i sprawniej. Wiemy również, że samochód jak jakakolwiek rzecz, ma prawo się standardowo zepsuć. I co wówczas? Samochód jak wiemy nie jest rzeczą, którą ochoczo pożyczamy. Na szczęście możemy liczyć na samochód zastępczy.
Groźne wypadki losowe powiązane z autami, już nie spędzają snu z powiek. Odkąd pojazd zastępczy zagościł na rynku, jesteśmy w stanie spać spokojnie. Cokolwiek się stanie, pojazd zastępczy wybawi nas z opresji.

Sygnatura
samochód zastępczy z OC sprawcy