Przedstaw się
(18.04.2016, 16:44)Modliszqa napisał(a): Na dzień dzisiejszy znalazłam  tu - http://www.miodpodkarpacki.pl/produkty/produkty_weza.php , ale nie wiem, czy dotną do WP czy też sama będę musiała sobie dociąć z jakiejś poziomej do pionu  Huh

Dotną idealnie Cwaniak, sam mam ich produkcję rok drugi. Tylko wosk wysłać musisz.
Cytuj ten post
(18.04.2016, 16:44)Modliszqa napisał(a): Na dzień dzisiejszy znalazłam  tu - http://www.miodpodkarpacki.pl/produkty/produkty_weza.php , ale nie wiem, czy dotną do WP czy też sama będę musiała sobie dociąć z jakiejś poziomej do pionu  Huh

Weź gniazdową dadanta i obróć o 90 st. Oczko
== Apibus ibi mel? Buhahaha! ==

Cytuj ten post
Taki zabieg odwróci o 90 st Y Uśmiech
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
Cześć Jola,
nie przejmuj się Y'kami. pszczoły mają to w nosie co nam się wydaje Oczko
wytnij paski na 2 cm z byle jakiej węzy i niech ciągną resztę. plaster będzie prosty, a Y'ki ułożą jak chcą.

podpisuję się: nie czekaj. sezon dopiero się zaczął więc szkoda go marnować!
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post

Dotną Ci max na 300mm, bo takie walce mają i chyba w Polsce nikt szerszych nie ma.
Cytuj ten post
Jola witaj! Jak odpuścisz ten sezon to Cię skręci i będzie Tobą miotać jak szatan Duży uśmiech
Cytuj ten post
(18.04.2016, 20:28)pastaga napisał(a): Jola witaj! Jak odpuścisz ten sezon to Cię skręci i będzie Tobą miotać jak szatan  Duży uśmiech

a szatana tego trzeba będzie wypędzać...! Duży uśmiech

powiem tak... ledwie pszczoły zaczęły latać... kto chce mieć ule w ogrodzie nie może tego roku zmarnować. Uśmiech a wystarczy ze 2 uliki i dwa/ie odkłady/pakiety/rójki za miesiąc i już Oczko
"(...) a nawiasem mówiąc to super robote dla producentów odkładów robi oprócz warozy np MrDrone itp chociaż kto wie może to też producent i robi krecią robote Uśmiech"
Cytuj ten post
Szatan nie da rady, bo św. Michał Archanioł Cie strzeże. Ale napewno św. Blażejowi będzie przykro, jak Kolegów nie posłuchasz. Uśmiech

Dwie skrzynki Twój mąż da rade zbić. Ramki kupisz, węze, dwie rójki za niewielkie pieniądze...i zobaczysz co za "odlot" jeśli już bakcyla pszczelego złapałaś. Uśmiech A z czasem, będziesz mieć, co planujesz. Uśmiech
Cytuj ten post
Św. Robertowi też Oczko
Cytuj ten post
Witam  Cwaniak

Jestem Kangurek, mam kilka uli i od dłuższego czasu czytam wasze forum.
Niektóre z waszych pomysłów na pszczelarzenie zastosuję u swoich pszczółek
bo są zaje fajne.

a patent Krzyżaka na tworzenie rodziny przez nalot to chyba jakiś kosmos  Szczerbol
po prostu muszem go zastosować Duży uśmiech

pozdrawiam gorąco
Cytuj ten post
cześć Uśmiech
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
kangurek witaj Duży uśmiech
Cytuj ten post
(05.06.2016, 10:57)kangurek napisał(a): a patent Krzyżaka na tworzenie rodziny przez nalot to chyba jakiś kosmos  Szczerbol

heheh po pierwsze nie "Pan" tylko Krzyżak lub Szymon Uśmiech
Po drugie to niem mój sposób tylko innych pszczelarzy Uśmiech
Ja jeszcze zdaje się nic w pszczelarstwie sam nie wymyśliłem, póki co kopiuje rozwiązanie innych Oczko

Witaj u nas
Cytuj ten post
(06.06.2016, 07:41)Krzyżak napisał(a):
(05.06.2016, 10:57)kangurek napisał(a): a patent Krzyżaka na tworzenie rodziny przez nalot to chyba jakiś kosmos  Szczerbol

heheh po pierwsze nie "Pan" tylko Krzyżak lub Szymon Uśmiech
Po drugie to niem mój sposób tylko innych pszczelarzy Uśmiech
Ja jeszcze zdaje się nic w pszczelarstwie sam nie wymyśliłem, póki co kopiuje rozwiązanie innych Oczko

Witaj u nas

Szymon kto by Ci tu Panował tam kangurek napisał/ła o patencie a nie Panie.... hehe
Cytuj ten post
Ogólnie jeszcze raz witam
Cytuj ten post
Cześć kangurek!
== Apibus ibi mel? Buhahaha! ==

Cytuj ten post
witamy witamy,
Pana Krzyżaka również Oczko
Cytuj ten post
(06.06.2016, 07:51)bonluk napisał(a): Szymon kto by Ci tu Panował tam kangurek napisał/ła o patencie a nie Panie.... hehe

hehhe rzeczywiście Uśmiech
W sobotę miałem wesele siostry, widać jeszcze mnie trzyma Oczko
Cytuj ten post
możemy Cię jakoś tytułować jeżeli sobie życzysz i lepiej się od tego poczujesz... Oczko
Cytuj ten post
Krzyżak spoko, też widziałem tam Pan wcześniej...
MrDrone przynajmniej nie ukrywa, że chce by mu Panowano Uśmiech
Cytuj ten post
(06.06.2016, 08:34)MN napisał(a): Krzyżak spoko, też widziałem tam Pan wcześniej...
MrDrone przynajmniej nie ukrywa, że chce by mu Panowano Uśmiech

Wolałbym "Jego Wysokość", albo "Jego Ekscelencja"... Oczko
Cytuj ten post
Jak zasłużysz to pomyślimy. Na razie bądź ten Mr Uśmiech
Cytuj ten post
będę się bardzo starał, żeby zasłużyć Oczko
Cytuj ten post
Witaj KangurkuOczko
Z której strony Warszawy jesteś?Uśmiech
Cytuj ten post
Witam ponownie
i dziękuję za powitanie Przytulanie

gwoli ścisłości Kangurek jest płci męskiej i zamieszkuje Wołomin Diabeł
Cytuj ten post
E to z mojej stronyDuży uśmiech To może kiedyś odwiedzę twoja pasiekeOczko
Cytuj ten post
Spoko, moje ule są powszechnie dostępne, choć mam ich maluśko
więc to jest mini mini pasieczka Duży uśmiech
Cytuj ten post
A N jakich ulach gospodarujesz?Oczko i jak mini jest ta psieka?Język
Cytuj ten post
Witam serdecznie,

Przedstawiłem się troszkę wpisem w zakładce "Ule, Kłody, Barcie"

Mam 36 lat i przechodzę na jasną stronę wolnych pszczół :-)

pozdrosy dla wszystkich pozytywnych szaleńców
Cytuj ten post
WitamyOczko Coraz więcej nas tutajOczko
Powodzenia w hodowliOczko
Cytuj ten post