Podnośnik do uli Warre ... i nie tylko
#1
Sprzedam podnośnik do uli Warre ... i nie tylko  . Niezastąpiony i bardzo pomocny podczas obsługi uli Warre przez jedną osobę . W celu powiększenia ula podnosimy przy pomocy tego podnośnika 2 lub 3 korpusy jednocześnie i podstawiamy na dennicę kolejny . Również możemy wykonać przegląd gniazda , podnosząc tylko górny , ciężki korpus z miodem . Dla kręgosłupa bezcenne . Po prostej przeróbce nadaje się również do innych typów uli  . Sprzedaję bo mam kilka pasieczysk i prowadzę już sporą pasiekę więc musiałem kupić   bardziej profesjonalny wózek do transportu uli na pasieczyska .  Cena 500 zł , zapraszam .


Załączone pliki Miniatury
               
Cytuj ten post
#2
Widzę zgodnie z zasadą: "Ceń się, bo cię nie docenią" Oczko
Cytuj ten post
#3
(11.04.2018, 18:31)Krzyżak napisał(a): Widzę zgodnie z zasadą: "Ceń się, bo cię nie docenią"  Oczko

To nie znaczy, że nie można negocjować. Oczko

Apropo Bieszczad fajnie by było, jakbyś opisał w wątku Gosp. w stylu Warre, jak sezon 2017 i start w 2018 wyszedł u Ciebie. Pozdrawiam.
Posiadacz jednego ula Warre, ale najdłużej żywej w nim rodziny.
Cytuj ten post
#4
Kolego Krzyżak , chyba nie rozumiem aluzji . Weź i policz sobie ile kosztuje zrobienie takiej konstrukcji , na takich podzespołach, ile tego typu urządzeń funkcjonuje na rynku i w jakich cenach . Proponuję zrobić samemu dla siebie , wtedy wyjdzie taniej . Przymusu kupna nie ma oczywiście , nawet czytania tego ogłoszenia , lekka negocjacja wchodzi zawsze w grę i to wszystko . Nie da się nawet ogłoszenia zamieścić , żeby się komuś coś nie spodobało ....
Pozdrawiam kolegów .
Cytuj ten post
#5
Kolego więcej luzu Uśmiech
Nie widziałeś uśmiechniętej buźki na końcu mojej wypowiedzi ? Oczko

A co do wózka, to sam w wykonałem ich już kilka więc wiem co ile kosztuje. Grzecznie Ci tylko zwróciłem uwagę, że cenisz swoją pracę jak widać po cenie. I bardzo dobrze, należy się cenić.
Ale moim zdaniem wózek nie jest warty nawet połowy tej ceny z co najmniej kilku powodów Oczko
Cytuj ten post
#6
Bardzo Ci dziękuję za fachową ocenę . Uśmiech Uśmiech uśmiechem ale swoje drążysz . Widać , że się znasz na rzeczy . Jesteś tak aktywny w tej sprawie ... i pewnie na tym nie koniec , że chyba zależy Ci na kupnie za połowę ceny . Zrób lepszy albo pokaż zrobiony lepiej i wystaw go na sprzedaż za 250 zł . Inaczej Twoje zarzuty są tylko gołosłowne . Na tym kończę ten niepotrzebny dialog , wcale nie muszę tego wózka sprzedać i nigdy jego cena nie będzie o połowę niższa ( tytułem informacji ) . Na tej samej zasadzie możesz mieć pretensje do całego świata , że ul kosztuje 350 zł bez wyposażenia . Krytykujesz konstrukcję , której używa duża grupa posiadaczy uli Warre na świecie a plany są ogólnie dostępne dla każdego .
Cytuj ten post
#7
(13.04.2018, 09:36)bieszczad napisał(a): Krytykujesz konstrukcję , której używa duża grupa posiadaczy uli Warre na świecie  a  plany są ogólnie dostępne dla każdego .

Spokój koguty!
Szymon po prostu uznaje tylko jeden rodzaj ula za słuszny i chwalebny. Za to jest bardziej elastyczny w kwestii podnośników, których już zrobił kilka (widziałem).
== Apibus ibi mel? Buhahaha! ==

Cytuj ten post
#8
Jasne , pełen spokój . Ja tego nikomu nie wciskam na siłę , uczciwie przyznaję , że mnie się sprawdził i był bardzo pomocny na pasiece stacjonarnej . Czy jest idealny ? Nic nie jest idealne .Cenę ustaliłem sam bo mi wolno , do negocjacji , i nie muszę mieć niczyjej zgody , sprzedaję bo kupiłem lepszą konstrukcję metalową do załadunku na samochód ... ale za 1200 zł . Jeśli znajdzie się zainteresowany tak kiepską konstrukcją ( wg kolegi Krzyżak ) , to zapraszam na oględziny i samodzielne wypróbowanie .
Cytuj ten post
#9
Ogłoszenie nieaktualne .
Cytuj ten post