Dzikie gniazda
(30.10.2017, 10:24)Popszczelony napisał(a): Musi jakiś ciepły klimat skoro tak długo nie palili w piecu Oczko

Mogli przestawić się na gaz lub elektrykę. Gaz może mieć innym komin.
Cytuj ten post
(30.10.2017, 10:24)Popszczelony napisał(a): Musi jakiś ciepły klimat skoro tak długo nie palili w piecu Oczko

Palili ... amitrazą Oczko
Cytuj ten post
(30.10.2017, 11:56)Krzyżak napisał(a):

Geniusz. Że też nikt nie zauważył tak oczywistego rozwiązania chowu pszczół przy domu... Oczko
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(30.10.2017, 12:08)flamenco108 napisał(a):

Geniusz. Że też nikt nie zauważył tak oczywistego rozwiązania chowu pszczół przy domu... Oczko

Amitrazowy smog. W przyszłym roku wszystkie pszczoły w okolicy zdrowe.
Jeszcze tylko trochę wybielacza trzeba wlać do lokalnych zbiorników wodnych i mamy załatwiony problem z chorobami na cały rok.
Cytuj ten post
(30.10.2017, 12:45)Borówka napisał(a):
(30.10.2017, 12:08)flamenco108 napisał(a):

Amitrazowy smog. W przyszłym roku wszystkie pszczoły w okolicy zdrowe.
Jeszcze tylko trochę wybielacza trzeba wlać do lokalnych zbiorników wodnych i mamy załatwiony problem z chorobami na cały rok.
No właśnie, trzeba poszukać ACE żeby było czym poić pszczoły na wiosnę Oczko
Cytuj ten post

Cytuj ten post
Ach ci strażacy..
Cytuj ten post
Ponoć gniazdo w kominie wentylacyjnym stodoły 6 lat bez leczenia, choć nie ma pewności co do ciągłości, to jednak było ponoć sprawdzane co do życia, wiosną i jesienią.

Cytuj ten post
Świetnie wyglądają te gniazda niektóre
Cytuj ten post
Proponuję wyłapywać wpisy ze stopkami pozycjonującymi (odsyłającymi na inne serwisy), które nic nie wnoszą i edytować stopkę tylko.
Cytuj ten post
(24.05.2018, 11:57)michal79 napisał(a): Proponuję wyłapywać wpisy ze stopkami pozycjonującymi (odsyłającymi na inne serwisy), które nic nie wnoszą i edytować stopkę tylko.

Trzeba to zgłaszać do adminów. Zgłaszałem już kilka razy. Ale nie wiem, czy spamer się uwziął, czy admin zaspał...
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
jakiś zalew :o kasuję i kasuję a ich przybywa
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
ogólnie jest zalew użytkowników o tym samym awatorze,/tym samym podpisie/ z ruchomymi awatorami. I acaunt not active.
Wydawało mi się ze wczoraj widziałem  km tylko z innym numerkiem,wiec dzis rano przejrzałem 62 strony urzytkowników na literę K i moim zdaniem 90'/, to spamowe konta.
Żeby było smieszniej 20 '/, ma awator z amerykańskim żołnierzem.
W poprzednim dziesiecioleciu byłem moderatorem na forum i były różnego rodzaju boty,czy inni spamerzy.technologia tak posuneła sie do przodu że jak ktoś nie jest na bierząco to trudno połapać co mają takie konta na celu.
Może ktoś bardziej opcykany by zrobił jakis tutorial co jest co i jak z tym walczyć. 
Napewno przekłamuje to statystyki forum.
Cytuj ten post