Węza 4,9
Namierzył ktoś w ostatnim czasie osobę, która zrobi węzę 4,9 z powierzonego wosku?

A. Jakubowski nie zakupił walców na ten rozmiar.
Cytuj ten post
Różni wytwórcy robią np. Miód Podkarpacki czy p.Labuda ale u nich to masówka i żadna pewność, że węza będzie z Twojego wosku. Zrób albo pożycz sobie praskę.
Cytuj ten post
(12.12.2016, 15:18)Krzyżak napisał(a): Różni wytwórcy robią np. Miód Podkarpacki czy p.Labuda ale u nich to masówka i żadna pewność, że węza będzie z Twojego wosku. Zrób albo pożycz sobie praskę.

Heh. Pozwolę sobie odpowiedzieć cytatem: "robić żeby się nie narobić" - lepiej zamówić Duży uśmiech

Jakby co wspominany Jakubowski robi 5,1 od 10 kg.
Cytuj ten post
Adam Jakubowskiego mogę polecić. Zarówno matryce pod praski jak i węza u niego zamawiana bardzo dobrej jakości.
Cytuj ten post
(12.12.2016, 15:25)kubi napisał(a):
(12.12.2016, 15:18)Krzyżak napisał(a): Różni wytwórcy robią np. Miód Podkarpacki czy p.Labuda ale u nich to masówka i żadna pewność, że węza będzie z Twojego wosku. Zrób albo pożycz sobie praskę.

Heh. Pozwolę sobie odpowiedzieć cytatem: "robić żeby się nie narobić" - lepiej zamówić Duży uśmiech

Jakby co wspominany Jakubowski robi 5,1 od 10 kg.

Nie wiem, czy dobrze zapamiętałem, ale po co Ci węza do ulików Warre???
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
kubi LN3/4 chyba ma mieć...
Cytuj ten post
(12.12.2016, 18:47)bonluk napisał(a): kubi LN3/4 chyba ma mieć...

Taaa. Będę klubowicz ramki szeroko niskiej i zaczynam z rójkami, które jak się da na mniejszą węzę chcę wrzucić.
Cytuj ten post