Czy istnieje sosna wejmutka?
Obdzwoniłem ze 20 tartaków i tylko w jednym facet powiedział że coś słyszał o takiej sośnie..
Zaczynam się zastanawiać czy taki gatunek sosny występuje czy to w tartakach są tak dobrze poinformowani a może to wyimaginowany twór pszczelarzy.. Język  Duży uśmiech

Kto podpowie jak uporać się z tym problemem?
Cytuj ten post
(12.12.2016, 16:17)kubi napisał(a): Obdzwoniłem ze 20 tartaków i tylko w jednym facet powiedział że coś słyszał o takiej sośnie..
Zaczynam się zastanawiać czy taki gatunek sosny występuje czy to w tartakach są tak dobrze poinformowani a może to wyimaginowany twór pszczelarzy.. Język  Duży uśmiech

Sosna wejmutka jest gatunkiem północno-amerykańskim i tam należy jej szukać.
Cytuj ten post
(12.12.2016, 16:37)emzarek napisał(a): Sosna wejmutka jest gatunkiem północno-amerykańskim i tam należy jej szukać.

To chyba bardziej do meliponów się nadaje. Oczko
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
(12.12.2016, 16:17)kubi napisał(a): Obdzwoniłem ze 20 tartaków i tylko w jednym facet powiedział że coś słyszał o takiej sośnie..

wejdź na edrewno... i tam szukaj ilości tartacznych...
Cytuj ten post
(12.12.2016, 16:17)kubi napisał(a): Kto podpowie jak uporać się z tym problemem?

hehehh to wiedza tajemna dostępna tylko dla wybranych Duży uśmiech
Napisz wieczorem na PW to może coś zaradzimy.
Cytuj ten post
Jeśli jeszcze szukasz to tu masz namiar:
Paweł Sitek - tel. 500262323

Brałem od niego 2m3, wszytko było okej.
Take a time to waste a moment
Cytuj ten post
(06.02.2017, 18:27)alientresor napisał(a): Jeśli jeszcze szukasz to tu masz namiar:

Już nie, dzięki. Ale zapytam na przyszłość:
Odbierałeś osobiście czy kurierem?
W jakiej części kraju sprzedaje?
Cytuj ten post
Cholera, gdzieś na Śląsku, z Zielonej Góry było 399km, więc od razu zrezygnowałem z samodzielnego przywożenia.
Szukałem kuriera dwa tygodnie i po kilku przypałach dowlokłem to do siebie za 480 zł - 2 m3.
Trochę nieefektywnie bo właściwie bus prawie pusty jechał, ale cóż na więcej nie było mnie stać.

(06.02.2017, 22:23)kubi napisał(a):
(06.02.2017, 18:27)alientresor napisał(a): Jeśli jeszcze szukasz to tu masz namiar:

Take a time to waste a moment
Cytuj ten post
(08.02.2017, 20:25)alientresor napisał(a): Cholera, gdzieś na Śląsku, z Zielonej Góry było 399km, więc od razu zrezygnowałem z samodzielnego przywożenia.
Szukałem kuriera dwa tygodnie i po kilku przypałach dowlokłem to do siebie za 480 zł - 2 m3.
Trochę nieefektywnie bo właściwie bus prawie pusty jechał, ale cóż na więcej nie było mnie stać.

(06.02.2017, 22:23)kubi napisał(a):

Jak daleko to słaby biznes przywozic..
Lepiej już zlecic komus wykonanie gotowych desek pod wymiar.
Cytuj ten post