Enzymy a zdrowotność pszczół
popatrzmy na takie drożdze w czasie głodu potrafią przetrwać znaczny okres czasu a jak się porządnie nażrą to odechciewa im się szybko żyć Uśmiech

i tak jest z każdym organizmem ale my mówimy o zdrowiu za życia a nie kto żył dłużej jedni w pełni zdrowia dożywają śmierci inni rozpadają się za życia
Ciężko jest dymić pszczoły amitrazą Uśmiech
Cytuj ten post
Tylko te 250 lat to jest legenda a nie udokumentowany przypadek
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
(24.12.2016, 11:36)Borówka napisał(a): Tylko te 250 lat to jest legenda a nie udokumentowany przypadek
Noe żył ponad 600 lat. I to jest udokumentowane w książce.

Pszczołowód
Cytuj ten post
(24.12.2016, 11:37)emzarek napisał(a):
(24.12.2016, 11:36)Borówka napisał(a): Tylko te 250 lat to jest legenda a nie udokumentowany przypadek

Pszczołowód

Matuzalem ponad 800 lat. To samo źródło. Oczko
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(24.12.2016, 11:39)flamenco108 napisał(a):
(24.12.2016, 11:37)emzarek napisał(a):

Pszczołowód

Matuzalem ponad 800 lat. To samo źródło. Oczko
Właśnie sprawdziłem na Wiki. Nie wiem na ile wiarygodne ale Noe jest datowany na 950 lat. A jadł tylko to co miał na arce Oczko Jak na razie wygrywam Uśmiech

Pszczołowód
Cytuj ten post
No nie bo przecie pozniej zyl na ladzie po potopie.
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
(24.12.2016, 12:13)Borówka napisał(a): No nie bo przecie pozniej zyl na ladzie po potopie.
Ale przeżyło tylko, co miał na arce. Tako rzecze Pismo.

Pszczołowód
Cytuj ten post
Nie do konca bo przeciez golebica przyniosla galazke oliwna a na ladzie odkryl winorosl i sie upil pierwszy raz w dziejach ludzkosci.
Cytuj ten post
Panowie załóżcie sobie może jakiś baśniowy wątek w Hydeparku.
"Mądry nie jest uczony, uczony nie jest mądry" Lao - Tse
Cytuj ten post
(24.12.2016, 13:28)Czarek napisał(a): Panowie załóżcie sobie może jakiś baśniowy wątek w Hydeparku.
Panie, jaki baśniowy. Toć to wsyćko samiuśka prowda...

Pszczołowód
Cytuj ten post
nie będe się kłucił jeden wierzy drugi nie ja nie wierze że ten co jadł lisy żył 136 lat Uśmiech
Cytuj ten post
jednak enzymy dają radę Uśmiech zobaczcie na Stańczuka specyfik u mnie pszczoły po kiszonkach też w super kondycji te co przeżyły napady przez myszy Uśmiech
Cytuj ten post
(18.02.2017, 21:55)myku napisał(a): jednak enzymy dają radę Uśmiech zobaczcie na Stańczuka specyfik u mnie pszczoły po kiszonkach też w super kondycji te co przeżyły napady przez myszy Uśmiech

hehe... lekarstwo na całe zło świata. 
Cytuj ten post
(19.02.2017, 08:54)bonluk napisał(a):
(18.02.2017, 21:55)myku napisał(a): jednak enzymy dają radę Uśmiech zobaczcie na Stańczuka specyfik u mnie pszczoły po kiszonkach też w super kondycji te co przeżyły napady przez myszy Uśmiech

Magiczne ciasto Oczko
Cytuj ten post
(19.02.2017, 08:55)Borówka napisał(a):

Magiczne ciasto Oczko

może i jest magiczne kto to wie... myku składu do dzisiaj nie zdradził bo chyba chce to opatentowac.
Cytuj ten post
(19.02.2017, 08:55)Borówka napisał(a):

Magiczne ciasto Oczko

a żebyś wiedział że magiczne ha ha
Cytuj ten post
Na a tu komentarz na filmy Pana S.

Cytuj ten post
enzymy enzymami dla pszczół a u człowieka robią taką robotę że szok jestem po prostu jak lis w kurniku nie piszę za dużo bo nie mam czasu na pierdoły można w skrócie napisać że książka będzie zajebista Uśmiech
Nie ma dnia żebym nie tańczył i śpiewał ludzie z daleka już wołają cześć jak mnie widzą a dziewczyny ach nie będę zdradzał za dużo Uśmiech ale powiem szczerze zaniedbałem czytanie fora i to mocno
Cytuj ten post