Tani kurier poszukiwany
Mam do przesłania 30 korpusów na palecie (ok 80-90 kg jeśli dobrze liczę) i szukając kuriera cena nie schodzi poniżej 100PLN
Jeśli dobrze pamiętam gdzieś na forum ktoś pisał że paletę wysyła kurierem za 50 PLN ale nic nie mogę znaleźć w tej cenie.

Jeśli ktoś zna tańszą firmę to będę wdzięczny za podpowiedź.
Cytuj ten post
A skąd dokąd?Duży uśmiech Ja dużo jeżdżę po Warszawie i okolicach bliższych i dalszych to może akurat gdzieś po drodze?Duży uśmiech
Cytuj ten post
(27.01.2017, 23:12)kubi napisał(a): Mam do przesłania 30 korpusów na palecie (ok 80-90 kg jeśli dobrze liczę) i szukając kuriera cena nie schodzi poniżej 100PLN
Jeśli dobrze pamiętam gdzieś na forum ktoś pisał że paletę wysyła kurierem za 50 PLN ale nic nie mogę znaleźć w tej cenie.

Jeśli ktoś zna tańszą firmę to będę wdzięczny za podpowiedź.

Za paletę to minimum 120zł a nie 50zł Uśmiech
Zamiast palety chyba taniej będzie wysłać 5 paczek po 6 korpusów.
Paczka do 30kg to 14zł czyli wyjdzie 70zł
Ja wysyłam TU
Cytuj ten post
W przyblizeniu z Czestochowy do Lublina. Jesli ja bym wysylal to pewnie w czesciach ale stolarz u ktorego zamawialem pewnie nie bedzie chcial sie tak bawić..
Cytuj ten post
No to płać i płacz Oczko
Cytuj ten post
(28.01.2017, 09:01)kubi napisał(a): W przyblizeniu z Czestochowy do Lublina. Jesli ja bym wysylal to pewnie w czesciach ale stolarz u ktorego zamawialem pewnie nie bedzie chcial sie tak bawić..

a czemu zamawiales tak daleko?
Nie było nic blizej?
W Kielcach miałeś Marcina... Co robi wszystko...
Cytuj ten post
(28.01.2017, 09:51)bonluk napisał(a):
(28.01.2017, 09:01)kubi napisał(a): W przyblizeniu z Czestochowy do Lublina. Jesli ja bym wysylal to pewnie w czesciach ale stolarz u ktorego zamawialem pewnie nie bedzie chcial sie tak bawić..

a czemu zamawiales tak daleko?
Nie było nic blizej?
W Kielcach miałeś Marcina... Co robi wszystko...
Blizej nikt nie wie co to wejmutka a ze nie mialem mozliwosci sprowadzic desek to zamowilem przez olx. Na przyszłość bede wiedzial ze  Marcin z Kielc robi wszystko..
Cytuj ten post
Ps. Ktory Marcin?Uśmiech
Cytuj ten post
(28.01.2017, 11:48)kubi napisał(a): Ps. Ktory Marcin?Uśmiech

Marcin kulka96 taki ma nikogo na ambrozji...
Praktycznie wszystkie korpusy mam od niego...
Cytuj ten post
(28.01.2017, 11:49)bonluk napisał(a): Praktycznie wszystkie korpusy mam od niego...

A ja myślałem, że Ty sam robisz Wykrzyknik
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
(28.01.2017, 12:47)Borówka napisał(a):
(28.01.2017, 11:49)bonluk napisał(a): Praktycznie wszystkie korpusy mam od niego...

A ja myślałem, że Ty sam robisz Wykrzyknik

e tam sam to mogę daszek dennice ale nie korpus...
Cytuj ten post
(28.01.2017, 12:50)bonluk napisał(a): e tam sam to mogę daszek dennice ale nie korpus...

Przy rozmowie o wręgu wydawało mi się, że pisałeś, że sam robisz dlatego tak sądziłem.
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
(28.01.2017, 12:50)bonluk napisał(a): e tam sam to mogę daszek dennice ale nie korpus...

Żeby to było blisko, to można by myśleć, ale do kielecczyzny kawał drogi. Korpusy są obszerne, czyli zamawianie ich daleko bez własnej ciężarówki nie ma sensu. Nawet, jeżeli zrobione są z wejmutki. Oczko
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(28.01.2017, 13:17)flamenco108 napisał(a):

Żeby to było blisko, to można by myśleć, ale do kielecczyzny kawał drogi. Korpusy są obszerne, czyli zamawianie ich daleko bez własnej ciężarówki nie ma sensu. Nawet, jeżeli zrobione są z wejmutki. Oczko

Jest sens zależy dla kogo... bo rozchodzi się o czas, kasę itd.
skoro kurier kosztuje 150 zł to ja bym wolał za te pieniądze zatankowac samochód i jechać... każdy umie liczyć  
Cytuj ten post
(28.01.2017, 13:42)bonluk napisał(a): Jest sens zależy dla kogo... bo rozchodzi się o czas, kasę itd.
skoro kurier kosztuje 150 zł to ja bym wolał za te pieniądze zatankowac samochód i jechać... każdy umie liczyć  

Dlatego z przyjemnością wybrałem się do Torunia po blachy - bo choć finansowo wyszło na zero, to przecież odbyło się pszczelarskie spotkanie, zobaczyłem pasieczyska Szymona - bezcenne Oczko
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(28.01.2017, 20:48)flamenco108 napisał(a): zobaczyłem pasieczyska Szymona - bezcenne Oczko

Tak, to niesamowite miejsca, ewenementy na skalę światową Oczko
Cytuj ten post