moja niby pasieka
WITAM wszystkich. Mam trzy ule i nie wiem czy żyją. Tak przed emeryturą chciałem odskoczyć i zająć się pszczołami zgodnie z tradycią rodzinną.
Cytuj ten post
WitajOczko
Jakie masz te ule?Oczko Rodzaj? Z czego wykonane?Język leczysz? nie leczysz?
Cytuj ten post
(31.01.2017, 20:40)Naturalny Maniek napisał(a): WitajOczko
Jakie masz te ule?Oczko Rodzaj? Z czego wykonane?Język leczysz? nie leczysz?

Tam sobie są w starych dadantach. Leczę apiwarolem. Czasami padną i ktoś mi da i tak . Specjalnie się nie zajmowałem i też miodu nie miałem. Tak te stare ule stoją. Rok temu cos do jednego smao wleciało podkarmiłem i odymiłem. Dwie dostałem podkarmiłem in też odymiłem 4 raz. Moze przetrfaja.
Cytuj ten post
Ale orientujesz się, że na tym forum uważamy Apiwarol za straszny syf, którym trujesz siebie i pszczoły?
Cytuj ten post
(03.02.2017, 20:41)kosz85 napisał(a): Ale orientujesz się, że na tym forum uważamy Apiwarol za straszny syf, którym trujesz siebie i pszczoły?

No tak, ale czytam. Jeszcze nie wiem do konca co robicie. 
Cytuj ten post
odpisz mi ten borowka to jakiś prezes czy co?
Cytuj ten post
Członek stowarzyszenia jak i ja. Z dużą wiedzą i ciekawym podejściem do wielu spraw. Możesz się z nim zgadzać lub nie, ale uważaj bo lubi dyskutować Oczko Jest to jedna z wielu opcji poglądów na pszczelarstwo jaką możesz u nas znaleźć, bo jest to zbieranina prawdziwych indywidułów, nie ma jednej odpowiedzi ani jednego podejścia. Nie jesteśmy tak homogeniczni jak komercyjne pszczelarstwo, nie ma jednej drogi do osiągnięcia celu, a i cele się potrafią różnić, tak więc czytaj i wybieraj z tego co Ci pasuje i uważasz za słuszne.
Cytuj ten post
Jesli dobrze kojarzę to Borowka byl w stowarzyszeniu.. Mapi czytaj to dowiesz sie wiecej o wszystkim i o wszystkich. Milej lekturyUśmiech
Cytuj ten post
Borówka jest spoko, fajnei się z nim dyskutuje, ale trzena mieć dobrą i duża wiedzę. Zresztą podobnie jak z innymi.
Cytuj ten post
O to wam dziękuje za informacje.
Cytuj ten post
Czy jak koncem kwietnia zrobie odkłady po ramce z czerwiem a powinno byc ze 4 takie ramki warszawskie długie to bedzie dobrze.
Cytuj ten post