Wiosenny zjazd stowarzyszenia WP
Tak jak co roku na wiosnę spotykamy się ponarzekać... zjazd dedykowany dla członków i przyszłych członków.
Osoby chętne proszone o kontakt.

[Obrazek: zjazd_wiosna_2017.jpg]
Cytuj ten post
Podoba mi się ten optymizm, że w Prima Aprilis zrobimy grilla Język
Cytuj ten post
Robiłem kiedyś grilla w Walentynki więc nie pękaj, damy radę Uśmiech
Rozumiem, że jedziesz ?
Cytuj ten post
Potwierdzę bliżej terminu, ale na razie jestem na tak.
Cytuj ten post
gdzie ten zjazd się odbędzie?
Ciężko jest dymić pszczoły amitrazą Uśmiech
Cytuj ten post
Info jest w pierwszym poście /poprawiłem link bo był zły/.
Cytuj ten post
Pytanie kto jedzie z niedaleko moich okolic co bym mógł się z nim zabrać?
Cytuj ten post
(03.02.2017, 08:30)myku napisał(a): Pytanie kto jedzie z niedaleko moich okolic co bym mógł się z nim zabrać?

Ruszam z Torunia jak chcesz mogę Ci zabrać.
Cytuj ten post
Teraz w koncu jadę i ja!Duży uśmiech
Cytuj ten post
(03.02.2017, 10:30)Krzyżak napisał(a):
(03.02.2017, 08:30)myku napisał(a): Pytanie kto jedzie z niedaleko moich okolic co bym mógł się z nim zabrać?

Ruszam z Torunia jak chcesz mogę Ci zabrać.

To się zABIORĘ z Tobą Uśmiech w koncu was zobaczę Uśmiech he he to się wtedy zapisuję a opłata kiedy?
Cytuj ten post
(03.02.2017, 16:30)myku napisał(a): To się zABIORĘ z Tobą Uśmiech w koncu was zobaczę Uśmiech he he to się wtedy zapisuję a opłata kiedy?

Myku, weź przeczytaj plakat ze zrozumieniem.
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
Ja bym może pojechała, ale co ja tam będę jeść jak ja nie jem glutenu i kazeiny? Uśmiech
Cytuj ten post
(04.02.2017, 14:46)Bączek napisał(a): Ja bym może pojechała, ale co ja tam będę jeść jak ja nie jem glutenu i kazeiny? Uśmiech
No fakt, mniszek jeszcze nie kwitnie Oczko
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(04.02.2017, 14:46)Bączek napisał(a): Ja bym może pojechała, ale co ja tam będę jeść jak ja nie jem glutenu i kazeiny? Uśmiech

Jaj mam swoje zwykle i tylko coś dojadam zamiast gości którzy nie dojechali. Duży uśmiech hehe
Tak więc można.
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
(04.02.2017, 15:06)Borówka napisał(a):

Jaj mam swoje zwykle i tylko coś dojadam zamiast gości którzy nie dojechali. Duży uśmiech hehe
Tak więc można.

tak samo ze mną będzie Uśmiech
Cytuj ten post

więc żarło spakuj i do nas zapraszamy Uśmiech ha ha
Cytuj ten post
Wygląda na to, że dostałam błogosławieństwo na drogęUśmiech

Planuję wyjazd samochodem w piątek o 10, trasa E77 przez Słomniki, Miechów, Opoczno.

Chętnie zabiorę jakiegoś pszczelarza, albo pszczelarkę z Krakowa, albo z trasy. Auto- maluch. Zawsze będzie miał kto popchać.

Żartuję. Opel Corsa Duży uśmiech
Cytuj ten post
kurde Opoczno to raczej nie na e77 Język Będziesz jechała przez łódź? Duży uśmiech
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
(15.02.2017, 21:20)Modliszqa napisał(a): kurde Opoczno to raczej nie na e77 Język Będziesz jechała przez łódź? Duży uśmiech

Patrzyłam na google mapa. Więc jak to nie E77 to w googlach jest bzdura Uśmiech No w każdym razie pojadę na MiechówUśmiech
Cytuj ten post
Modliszqa, ja mam nadzieję, że Ty się nie rozmyślisz w kwestii wyjazdu. Bo choć towarzystwo wyłącznie męskie to kusząca i atrakcyjna opcja Duży uśmiech, to jednak co kobieta, to kobieta.
Cytuj ten post
Ja jadę Uśmiech Nie mam zamiaru się rozmyślać, no chyba, że(odpukać) spadnie na mnie kolejna tragedia... Tfu tfu!
Jola
Cytuj ten post
Do spotkania 25 dni Uśmiech Może ktoś przywieźć kozie mleko ?
Jola
Cytuj ten post
(06.03.2017, 22:48)Modliszqa napisał(a): Do spotkania 25 dni Uśmiech Może ktoś przywieźć kozie mleko ?
A koza nie może pić wody?

Pszczołowód
Cytuj ten post
czemu ???????????
Jola
Cytuj ten post
To po co tej kozie mleko? Oczko

Pszczołowód
Cytuj ten post
uh, no dupiaście napisałam - od kozy mleko mi Język
Jola
Cytuj ten post
Czy 100% amator bez doświadczenia ma tam co szukać?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Cytuj ten post
(06.03.2017, 23:37)Miecho napisał(a): Czy 100% amator bez doświadczenia ma tam co szukać?

Zależy czy ten amator ma pszczoły i czy chce dołączyć do stowarzyszenia?
W ogłoszeniu stoi dla członków i przyszłych członków czyli osoby chcące przystąpić do stowarzyszenia...
Cytuj ten post
(06.03.2017, 23:37)Miecho napisał(a): Czy 100% amator bez doświadczenia ma tam co szukać?

Jam jest amator z minimalnym doświadczeniem praktycznym i byłem na jesiennym zjeździe.
Nie żałuję.
Cytuj ten post
Wiosenny zjazd jest już dopięty i zamknięty... Wszystkich chętnych zapraszam na kolejny jak tylko będzie taka możliwość...
Cytuj ten post