Wiosenny zjazd stowarzyszenia WP
(15.03.2017, 08:56)bonluk napisał(a): Wiosenny zjazd jest już dopięty i zamknięty... Wszystkich chętnych zapraszam na kolejny jak tylko będzie taka możliwość...

W sensie miejsc już brak?
Cytuj ten post
(15.03.2017, 08:57)MN napisał(a):
(15.03.2017, 08:56)bonluk napisał(a): Wiosenny zjazd jest już dopięty i zamknięty... Wszystkich chętnych zapraszam na kolejny jak tylko będzie taka możliwość...

W sensie miejsc już brak?

W sensie organizator ma dość i zaklepuje to co jest... a i trzyma się terminów.
Cytuj ten post
(15.03.2017, 08:57)MN napisał(a): W sensie miejsc już brak?

Michał zostały dwa tygodnie więc chyba wszyscy, którzy chcieli przyjechać już wiedzą czy mogą i potwierdzili przyjazd.
Kiedy byś chciał się deklarować ? Dzień przed ? Uśmiech
Cytuj ten post
KURDE ja też czekałem do końca tego tygodnia. Bo nie wiem czysię wyrobie z budową... I czy będę mógł się wyrwać...
Cytuj ten post
(15.03.2017, 10:29)Krzyżak napisał(a):

Michał zostały dwa tygodnie więc chyba wszyscy, którzy chcieli przyjechać już wiedzą czy mogą i potwierdzili przyjazd.

A kiedyś mnie opieprzałeś jak właśnie dokładnie tak samo postąpiłem. Uśmiech

Miejsce jest znane. Jak ktoś chce to sobie może sam przecież zorganizować przyjazd jeśli zgłasza się po terminie podanym przez organizatora jeśli organizator nie ma nic przeciwko temu.
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
(15.03.2017, 11:25)Naturalny Maniek napisał(a): KURDE ja też czekałem do końca tego tygodnia. Bo nie wiem czysię wyrobie z budową... I czy będę mógł się wyrwać...

o takich sprawach trzeba informować z dużym wyprzedzeniem...
Cytuj ten post

Co mam Ci napisać... czekałem do soboty, żeby sobie spokojnie do kilku pszczelarskich tematów usiąść. Tak to jest jak remonty i budowy na głowie. Szkoda, może jesienią się uda.
Cytuj ten post
(15.03.2017, 11:30)Borówka napisał(a):

A kiedyś mnie opieprzałeś jak właśnie dokładnie tak samo postąpiłem. Uśmiech

Miejsce jest znane. Jak ktoś chce to sobie może sam przecież zorganizować przyjazd jeśli zgłasza się po terminie podanym przez organizatora jeśli organizator nie ma nic przeciwko temu.

Też tak pomyślałem że może się coś doorganizuje w następnym tygodniuOczko
Cytuj ten post
Ja jak coś mogę odstąpić swoje miejsce komuś (za zgodą organizatorów) i przyjechać tylko na oficjalną cześć i pogaduchy. I tak mam mocno napięty grafik już i bez zjazdu Uśmiech
Cytuj ten post
Ile nas będzie?
Cytuj ten post
(18.03.2017, 19:28)Bączek napisał(a): Ile nas będzie?

Dowiesz się na zjeździe...
Cytuj ten post
Hehe, to nie tyle tajemnica ile niewiadoma Uśmiech ale ja mam zamiar być więc będzie nas dwie na 100% Uśmiech
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
Dokładnie tak jak Jola pisze... na tą chwilę jest 13 osób ale do zjazdu może być mniej. Jedna osoba na + jest zawsze możliwa. Na - to już problem tej osoby która nie przyjedzie bo zależy to od właściciela ośrodka czy będzie chciał pieniądze za jej pobyt czyli poniesione koszty.

Z właścicielem ośrodka wszystko jest już ustalone i dopięte. Przyjazd na 18-19 godzinę. Domek z salą konferencyjna przygotowany. Pokoje 2-3 osobowe... Wystarczy czekać cierpliwie i aby pogoda dopisała.
Cytuj ten post
Bonluk a będziesz z jakiś transparentem stać? Uśmiech
Cytuj ten post
O której kolacja powitalna ? 19sta ?
Cytuj ten post
(20.03.2017, 17:35)Krzyżak napisał(a): O której kolacja powitalna ? 19sta ?

No gdzieś tak ale znasz nasze przyjazdy... więc co się pytasz hehe...
Cytuj ten post
(20.03.2017, 17:32)Bączek napisał(a): Bonluk a będziesz z jakiś transparentem stać? Uśmiech

Raczej nnie bo My zawsze prawie ostatni zjezdzamy Oczko
Cytuj ten post
To skąd ja będę wiedzieć, że do właściwej grupy dołączam?
Może chociaż jakieś żółte podkoszulki byście ubrali, albo czapki z czułkami jak będzie zimno.
Cytuj ten post
(20.03.2017, 18:32)bonluk napisał(a):
(20.03.2017, 17:35)Krzyżak napisał(a): O której kolacja powitalna ? 19sta ?

No gdzieś tak ale znasz nasze przyjazdy... więc co się pytasz hehe...

Dlatego powinna być sztywna godzina kolacji to każdy postara się być albo będzie głodny spał Uśmiech
Widzimy się dwa razy do roku więc można się z pracy wyrwać trochę wcześniej i być na czas.
Cytuj ten post
kolacja jest o 19... standardowo.
Cytuj ten post
Ktoś chce na moje miejsce przyjechać? Za przyzwoleniem innych członków stowarzyszenia odstąpię swoje miejsce. Za darmo, ja nie dam rady spiąć terminów. Kto pierwszy ten lepszy.
Cytuj ten post
Chciałbym. To dostałem informacje ze mam odbiór budowy akurat w sobote:/
Cytuj ten post
(28.03.2017, 21:05)kosz85 napisał(a): Ktoś chce na moje miejsce przyjechać? Za przyzwoleniem innych członków stowarzyszenia odstąpię swoje miejsce. Za darmo, ja nie dam rady spiąć terminów. Kto pierwszy ten lepszy.

Jeżeli Koszu nie możesz a nikt inny nie będzie chciał przyjechać to postaram się zwrócić Ci koszty zjazdu o ile dogadam się z właścicielem Ok...
Dlatego kto ma ochotę proszę o kontakt z Koszem lub ze mną abym miał tylko info na ten temat...
Cytuj ten post
Łukasz, bez napinki Uśmiech Jak ktoś pojedzie za mnie to też fajnie i zwrotu kosztów nie oczekuję. Jak wam coś zwrócą, to możecie wypić za zdrowie moich pszczół Oczko Ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny na moje miejsce.
Cytuj ten post
(29.03.2017, 08:21)kosz85 napisał(a): Łukasz, bez napinki Uśmiech Jak ktoś pojedzie za mnie to też fajnie i zwrotu kosztów nie oczekuję. Jak wam coś zwrócą, to możecie wypić za zdrowie moich pszczół Oczko Ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny na moje miejsce.

Jak za darmo to ja mogę pojechać też za Ciebie i połączę sobie dwa łóżka w jedno abym miał bardzo wygodnie oraz zjem posiłki zarezerwowane dla Ciebie. hehehe
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
Czy ktoś chce bulwy topinambura kopane w jesieni. Miałam zjeść, ale nie zjadłam i zostały. Jeżeli będą chętni to przywiozę na Zjazd.
Cytuj ten post
(30.03.2017, 05:15)Bączek napisał(a): Czy ktoś chce bulwy topinambura kopane w jesieni. Miałam zjeść, ale nie zjadłam i zostały. Jeżeli będą chętni to przywiozę na Zjazd.

Tylko nie jedzcie tego wszystkiego na raz, bo potem nie zaśniecie Oczko
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
Jestem niestety kolejną osobą, która odpada ze zjazdu z przyczyn niezależnych Smutny Jeżeli ktoś chce wziąć udział to moje miejsce jest wolne Smutny
Cytuj ten post
Jakże to, zarząd nie wyraża zgody.
Cytuj ten post
Szkoda. Obysmy mieli kworum
Cytuj ten post