Wiosenny zjazd stowarzyszenia WP
(30.03.2017, 05:15)Bączek napisał(a): Czy ktoś chce bulwy topinambura kopane w jesieni. Miałam zjeść, ale nie zjadłam i zostały. Jeżeli będą chętni to przywiozę na Zjazd.
Ja nie chce topinambura ale moze masz lub kto inny ma jakies nasiona z niepryskanych roslin na wymiane?
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
ja jestem ciekaw jednej osoby więc na pewno będe Uśmiech
Ciężko jest dymić pszczoły amitrazą Uśmiech
Cytuj ten post
Myku Ja stara baba jestem, żadna tam laska Duży uśmiech
Cytuj ten post
Bigos dla Bączka - mam, zakalec się piecze - najwyżej ptakom rozsypię Duży uśmiech.Spakowanam, jeszcze tylko musze tymianku ukopać dla Łukasza .
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
Ja wyruszam w trasę. Jadę z szybkością 50 km na godzinę, jak na starszą panią przystało. Do zobaczenia Uśmiech
Cytuj ten post
Było super - dziękuję !!! Uśmiech
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
Już w domu. Dziękuję za zjazd i udane zebranie.

Dziś przegląd chyba w końcu tych które przeżyły bo Krzysiek stwierdził, że mógłbym im pomóc powynosić osyp gdyż ja szedłem bardziej metodą CMS. Oczko
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
Dziękuję wszystkim za fajny zjazd. Poza tym, że chce mi się spać, to było suuuupeeeer.
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
Było normalnie Oczko
Cytuj ten post
podzielam zdanie Szymona było normalnie zawiodłem się tylko na ilości pozostawionego swojaka w butli hmm kiedy ja to wytrąbie Uśmiech
Cytuj ten post
Było fajnie... za przybycie dziękuje i miejmy nadzieję, że kolejne spotkanie też będzie udane.
Cytuj ten post
(02.04.2017, 18:03)myku napisał(a): podzielam zdanie Szymona było normalnie zawiodłem się tylko na ilości pozostawionego swojaka w butli hmm kiedy ja to wytrąbie Uśmiech

Swojak ekstra. Wypiłam i żałuję, że nie przywiozłam więcej Uśmiech
Cytuj ten post
dziękuję wszystkim za udane spotkanie, było normalnie super Oczkoidę spać
Cytuj ten post
Co spać? ja dziś waliłem 50 km jak przyjechałem do chaty no i 6 minut w wodzie na szczęści szykuje się partner do kolarzowania i mój uczeń odnośnie diety te morsy to dopiero zakręconi ludzie ha ha Uśmiech A spać to 22 Uśmiech
Cytuj ten post
(02.04.2017, 19:01)Bączek napisał(a):
(02.04.2017, 18:03)myku napisał(a): podzielam zdanie Szymona było normalnie zawiodłem się tylko na ilości pozostawionego swojaka w butli hmm kiedy ja to wytrąbie Uśmiech

Swojak ekstra. Wypiłam i żałuję, że nie przywiozłam więcej Uśmiech

trzeba było pić jak dawano Uśmiech a nie ślinić się he he Uśmiech
Cytuj ten post
To byś mnie musiał na górę do pokoju targać na rękach, bo głowę mam słabą, a potem zawieźć do domu Duży uśmiech
Cytuj ten post