Nosemy - czyli na co padają nasze pszczoły?
(14.12.2017, 08:27)bonluk napisał(a):
(14.12.2017, 08:25)kosz85 napisał(a): Wyciąg z jeżówki też jest powszechnie dostępny.

Dzięki Łukasz za artykuły Uśmiech

No tak wszystko jest pod ręką i można też samemu zrobić 

A skąd wziąć nasiona lub sadzonki jakiegoś eleuterokoka? Pod płotem rośnie mi ogromny krzak dzikiej róży. Równie dobrze mógłby to być kolczasty eleuterokok, a ile radości Oczko
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(14.12.2017, 08:55)flamenco108 napisał(a):
(14.12.2017, 08:25)kosz85 napisał(a): Wyciąg z jeżówki też jest powszechnie dostępny.

A skąd wziąć nasiona lub sadzonki jakiegoś eleuterokoka? Pod płotem rośnie mi ogromny krzak dzikiej róży. Równie dobrze mógłby to być kolczasty eleuterokok, a ile radości Oczko

Jak dobrze poszukasz to wszystko znajdziesz i sadzonki i nasiona
Cytuj ten post
Eleuterokok nadmienie tylko, nie ma analogicznego dzialania do zen-szenia. Nie stosuje sie ich wymiennie na ludziach.
Cytuj ten post
(14.12.2017, 09:17)Borówka napisał(a): Eleuterokok nadmienie tylko, nie ma analogicznego dzialania do zen-szenia. Nie stosuje sie ich wymiennie na ludziach.

Bo tu chodzi o zen-szen syberyjski jeśli ma być dokładnie...
Cytuj ten post
Zen szen syberyjski to eleuterokok kolczasty wlasnie.
Cytuj ten post
Dzięki Łukasz za te informacje i materiały do pobrania.

Przy okazji, zna ktoś przybliżony skład preparatu Beestrong - ciekawy jestem czy też oparty na ziołach itp. bo reklamują jako całkiem naturalny, spotkałem się że działa na nozemy i przy chorobach czerwiu. Cena kosmiczna.
Cytuj ten post
(14.12.2017, 10:02)pastaga napisał(a): Dzięki Łukasz za te informacje i materiały do pobrania.

Przy okazji, zna ktoś przybliżony skład preparatu Beestrong - ciekawy jestem czy też oparty na ziołach itp. bo reklamują jako całkiem naturalny, spotkałem się że działa na nozemy i przy chorobach czerwiu. Cena kosmiczna.

Adam tego już nie będę rozgryzał... masz w tabelce przybliżone substancje które są porównane do mleczka pszczelego...

Cytuj ten post
(14.12.2017, 15:37)bonluk napisał(a):
(14.12.2017, 10:02)pastaga napisał(a): Dzięki Łukasz za te informacje i materiały do pobrania.

Adam tego już nie będę rozgryzał... masz w tabelce przybliżone substancje które są porównane do mleczka pszczelego...

Dzięki ponownie, czyli ogólnie nie w ziołach w tym konkretnym preparacie siła, a w aminokwasach.
Cytuj ten post
(14.12.2017, 08:55)flamenco108 napisał(a):

http://www.adaptogeny.rzeszow.pl/. Facet ma wszystkie roślinki i nasiona co potrzeba. Jesienią u niego kupowałm. Przysyła pocztą za pobraniem, ale od wiosny.
Cytuj ten post
Otwieram szafkę w kuchni. Sięgam wzrokiem a tu okazuje się, że mam:

Załączone pliki Miniatury

Cytuj ten post