Skrzynka pszczelarska
W oczekiwaniu na pszczoły pomyślałem że coś takiego wyskrobię. Używacie?
[Obrazek: beeyard-tool-box_large.jpg?v=1481048945]
Cytuj ten post
(23.03.2017, 13:23)Popszczelony napisał(a): W oczekiwaniu na pszczoły pomyślałem że coś takiego wyskrobię. Używacie?
[img]SKRZYNKA[/img]

Długo o czymś takim myślałem i wciąż nie przestaję. Ale używałem w zeszłym sezonie zwykłej transportówki na 8 ramek Dadanta z paskiem na ramię, co wystarczało na wszystkie klamoty, a i jeszcze kombinezon się tam mieścił. Więc łamię się, czy jest sens robić coś osobnego. Gdybym jednak zrobił, to i tak wymiarowanie byłoby takie, że w razie potrzeby można by skrzynkę zamienić w transportówkę.
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(23.03.2017, 13:23)Popszczelony napisał(a): W oczekiwaniu na pszczoły pomyślałem że coś takiego wyskrobię. Używacie?
[Obrazek: beeyard-tool-box_large.jpg?v=1481048945]

Nie ale chętnie zamówię (kupię) u Ciebie.
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
Też używam transportówki ale jest głęboka i na pasie. A że klamotów tam pełno to ciężko czasem coś znaleźć. No fajnie mieć coś takiego, można na stałe coś wrzucić, słoik, ciasto, klateczki, dłuta zmiotka itd. Jam mam jeszcze jakieś pędzelki, pincety, wykałaczki, szelak, fajkę, klateczki, zapalniczkę, dłuta, nóż, zawsze trochę próchna żeby dołożyć, spryskiwacz, no wiaderko klamotów - tak może by było posprzatane Uśmiech
Cytuj ten post
(23.03.2017, 13:38)Popszczelony napisał(a): tak może by było posprzatane Uśmiech

W wszystko uwierzę, ale nie w to Oczko
Zapomniałem. W drugiej połowie sezonu załatwiłem sobie skrzynkę narzędziową:
[Obrazek: 401277.jpg]
Porządek się od tego nie zrobił, ale przynajmniej przestało się wysypywać, bo ma klapę zamykaną...
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
http://www.ceneo.pl/38278763
Cytuj ten post
(23.03.2017, 13:47)MN napisał(a): http://www.ceneo.pl/38278763

Nie ma nosidełka Oczko
Cytuj ten post