znalezione na fb
Powiem szczerze, że uśmiałem się jak nie wiem z tego obrazka... autor to niezły jajcarz...
Było na profilu Pana T. Jasina czy to autor? hehe

Cytuj ten post
No jak są memy o nas to ostro Uśmiech
Cytuj ten post
(29.03.2017, 07:51)Popszczelony napisał(a): No jak są memy o nas to ostro Uśmiech

raczej sympatycznie... mnie tam się podoba takie jajcarstwo...
Cytuj ten post
Oczywiście że sympatycznie , sam publikuję i tworze prześmiewcze treści. Chodziło i o to że już zaistnieliśmy w radosnej twórczości, rzekłbym popkulturze pszczelarskiej, i to nie jest nasze ostatnie słowo.
Cytuj ten post
Szkoda że do mnie nie dotarł jeden wierzchołek tego trójkątaDuży uśmiech czuję się urazonyDuży uśmiech
Cytuj ten post
Padłem Ściana O łapaniu roi.

"Każda rójka to porażka pszczelarza."
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
Po wstawieniu zdjęcia starej zbieraczki bez włosków które siedzi sobie na ulu:

" Jak swiecące znaczy połysk i czarne to mogą byc chore"

" To może być i krainka i środkowo europejska... to nie gra roli
Gdyż pszczoła ta jest czarna ze względu na to że wylęgła się w starej komórce która dawno winna być wymieniona...

Założę się że większość osób które piszą iż jest to pszczoła środkowo europejska
Nigdy nie widziała ów pszczoły na oczy..."

rabus jest rabusiem bo jest chory i został wyzucny z maciezystego ula i szuka zarcia w innych rodzinach zarazając je tym gównem

za duzo w tym kraju tzw trzymaczy pszczół nawet pasieki zarejestrowanej nie maja i stoi jeden dwa lub trzy pnie i wszystko w środku kiśnie stare zaniedbane i tak roznosza wszystko do okoła ;/ tempic takie coś !!!!
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post