Tapatalk do forum
Przydałaby sie obsługa tapatalka dużo osób korzysta z tego, często wygodniej pisać szybko z tel lub tableta. Jeśli jest techniczna możliwość to byłoby pomocne zwłaszcza że w większości każdy już posiada smartfona

Zerknąłem tez na szybko i wygląda na to że są możliwości techniczne
Cytuj ten post
Witaj na forum

Pierwszy post i już żądania ;)
Pomyślimy, może w weekend uda się ogarnąć temat.
Cytuj ten post
Zaraz żądania. ;) Przywitałbym sie najpierw ale brak działu :) zresztą robiłem to na G+
Cytuj ten post
(07.05.2015, 00:15)arro napisał(a):  Przywitałbym sie najpierw ale brak działu Uśmiech 

No właśnie znów nas ten problem dogonił Uśmiech
Trzeba gdzieś robić takie miejsce na forum do przywitania. Jakieś sugestię, gdzie to zrobić ?
Cytuj ten post
A dział Twój pomysł na pasiekę nie jest takim działem?
Może jakby dać pod nimi opis (przywitaj się i przedstaw swoją pasiekę) ?
Cytuj ten post
Podpisu bym nie robił. bo głupio będzie wyglądać jak tylko jeden dział będzie miał opis.
Może w tym dziale założyć wątek "Tu się witamy" i starczy ?
Cytuj ten post
Albo "Przedstaw się"
Cytuj ten post
Dodano wątek
Cytuj ten post
Opis przydałby się pod wszystkimi działami, już to kiedyś proponowałem.
Niektórym nic nie mówi bioróżnorodność w pszczelarstwie.
Cytuj ten post
No, odpaliłem tego tapatalk'a. Sprawdźcie czy wszystko gra, bo mój telefon jest mało smart Oczko
Cytuj ten post
samsung solid jest na to ok? ... bo jak coś to gdzieś mam jeszcze nokię 3310... ;-))
Cytuj ten post
Jak to znaleźć bo coś mi słabo idzie?
Cytuj ten post
(07.05.2015, 23:16)arro napisał(a): Jak to znaleźć bo coś mi słabo idzie?
A czego szukasz ? Na telefonie mojej żony jak odpaliłem forum to samo od razu spytało czy chcę to forum przeglądać przez Tapatalk.
Cytuj ten post
U mnie wyświetla, że dla danego forum nie można wykorzystać aplikacji Smutny
Cytuj ten post
Krzyżak spróbuj wejść przez Tapatalka mi też się zgłasza ale forum nie działa wyświetla monit o kontakt z adminem forum. Być może trzeba forum gdzieś zgłosic aby pojawiało się też w wydzukiwarce Tapatalka
Cytuj ten post
Doczytałem odrobinę i podają że trzeba założyć konto na http://tapatalk.com/ i tam w sekcji forum owner area można dodać, wprowadzić nazwę, adres, miniaturkę.

Przydałaby sie edycja postów, ale tych ciut starszych tylko z tylko z takim dopiskiem że był edytowany albo że dodano bo to tak nieładnie pisać post pod postem
Cytuj ten post
(09.05.2015, 07:54)arro napisał(a): Doczytałem odrobinę i podają że trzeba założyć konto na http://tapatalk.com/ i tam  w sekcji forum owner area można dodać, wprowadzić nazwę, adres, miniaturkę.

Przydałaby sie edycja postów, ale tych ciut starszych tylko z tylko z takim dopiskiem że był edytowany albo że dodano bo to tak nieładnie pisać post pod postem

Poczytam i zrobię co trzeba żeby działało. Ale nie teraz, bo muszę pobiegać przy dzieciach, żonie i pszczołach Uśmiech
Dłuższej edycji postów nie będzie. Mogło by wprowadzać niepotrzebny chaos.
Cytuj ten post
Teraz powinno być ok. Sprawdźcie i dajcie znać.
Cytuj ten post
Super już smiga
Cytuj ten post
Emzarku u mnie na TT widac w skrytce NIEPRZECZYTANE na dole pod postem do jakiego dzialu nalezy.

EDYTA: jak jestes na stronie glownej wchodzisz w ustawienia w prawym gornym rogu i tam w personalizacje. Tam oznaczasz rozne opcje do wyboru listy watkow. Masz nieprzeczytane czy os czasu. Tam sie wyswietla do jakiego dzialu nalezy.

Ponadto w ustawieniach calkiem mozna sobie wybrac aby ignorowac albo sledzic pojedyncze watki. Bo o to kiedys pytales tez.
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
Jedno pytanie i jedna prosba.

1. Czy tez tak macie, ze cyklicznie co jakis czas, trzeba ponawiac logowanie reczne do na forum za pomoc TT.

2. Jak zrobic aby miec polskie czcionki na androidzie na TT? Jakas gotowa sciaga?
Cytuj ten post
Nie korzystam, nie wiem, nie znam się.
Cytuj ten post
1. Owszem. Chyba tak się dzieje po każdej aktualizacji programu.
2. Polskie czcionki to chyba nie sprawa TT. Powinno być w ustawieniach klawiatury na telefonie.

Pszczołowód
Cytuj ten post
Chyba znalazlem cos przydatnego. Chodzilo mi o fizyczna klawiature, ktora mam. Nie cierpie dotykowych i jak musze to nie uzywam.
https://www.tabletowo.pl/2014/09/20/krotki-poradnik-wprowadzanie-polskich-znakow-na-tablecie-z-androidem-za-pomoca-klawiatury-fizycznej/
Cytuj ten post
Czy coś jest nie tak z taptalkiem? Nie mogę się zalogować na forum z telefonu...
Cytuj ten post
Działa u mnie w tej chwili. Ale kilka dni temu miałem to samo. Widać to się zdarza.
Cytuj ten post