Co teraz kwitnie
U mnie też mniszek.
Cytuj ten post
(10.09.2018, 18:52)flamenco108 napisał(a):
(10.09.2018, 17:57)regulus napisał(a): A u mnie kwitnie mniszek.
A nie mlecz??

A nie mlecz. Mniszek jak ta lala.
Jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.
Cytuj ten post
Rdestowiec japoński i amorfa krzewiasta.[Obrazek: 687cb99cf981a16bdbafda98b62fdcb3.jpg][Obrazek: 99312026dd5dc892006b1032fa233a4f.jpg][Obrazek: 0e503786b3307a59f763456409effd76.jpg][Obrazek: ee59c8a2810ea29c0d249987b4cba41e.jpg]

Wysłane z mojego A8 przy użyciu Tapatalka
Take a time to waste a moment
Cytuj ten post
Aktualnie u nasz kwitnie nawłoć kanadyjska. Znowu. Przedwczoraj spadło u nas coś ok. 40mm deszczu, jak wynika z różnych misek, które porzuciłem na podwórku i w lesie koło uli... No i zakwitło. I pszczoły się zalały nektarem...
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
U mnie znowu widzę, dużą różnicę między lasem a pasiekami na wsi czy przy lesie...
W lesie już jest jesień... loty niemrawe, prawie żadne, pszczoły wiszą pod ramkami...
Na wsi ruch jak na wiosnę bo kwitną rośliny ogródkowe i poplony.
Cytuj ten post
a u mnie zaś zakwitł - chyba w zeszłym tygodniu - bo tydzień mnie nie było, a wciąż są zielone- kwiaty winobluszczu pięciolistkowego, mniszek, zaczynają marcinki nowobelgijskie - w słońcu(w cieniu jeszcze śpią ) wciąż kwitną żmijowce,kocimiętki, ruta, kłosowiec,nawłoć kanadyjska, rdest japoński i zaś zakwitł żywokost.
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
Wierzba migdałowa ciągle ma kilka nowych kwiatów na dwuletnim pędzie.
Ładnie pszczoły oblatują rukolę rano żółtą a wieczorem białą co się nazywa chyba rokietta. Fajnie jakby tego było ze dwa hektary, a nie pół metra ;-)
"Mądry nie jest uczony, uczony nie jest mądry" Lao - Tse
Cytuj ten post