Co teraz kwitnie
U mnie też mniszek.
Cytuj ten post
(10.09.2018, 18:52)flamenco108 napisał(a):
(10.09.2018, 17:57)regulus napisał(a): A u mnie kwitnie mniszek.
A nie mlecz??

A nie mlecz. Mniszek jak ta lala.
Jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.
Członek SPN WOLNE PSZCZOŁY
Cytuj ten post
Rdestowiec japoński i amorfa krzewiasta.[Obrazek: 687cb99cf981a16bdbafda98b62fdcb3.jpg][Obrazek: 99312026dd5dc892006b1032fa233a4f.jpg][Obrazek: 0e503786b3307a59f763456409effd76.jpg][Obrazek: ee59c8a2810ea29c0d249987b4cba41e.jpg]

Wysłane z mojego A8 przy użyciu Tapatalka
Take a time to waste a moment
Cytuj ten post
Aktualnie u nasz kwitnie nawłoć kanadyjska. Znowu. Przedwczoraj spadło u nas coś ok. 40mm deszczu, jak wynika z różnych misek, które porzuciłem na podwórku i w lesie koło uli... No i zakwitło. I pszczoły się zalały nektarem...
== Apibus ibi mel? Buhahaha! ==

Cytuj ten post
U mnie znowu widzę, dużą różnicę między lasem a pasiekami na wsi czy przy lesie...
W lesie już jest jesień... loty niemrawe, prawie żadne, pszczoły wiszą pod ramkami...
Na wsi ruch jak na wiosnę bo kwitną rośliny ogródkowe i poplony.
Cytuj ten post
a u mnie zaś zakwitł - chyba w zeszłym tygodniu - bo tydzień mnie nie było, a wciąż są zielone- kwiaty winobluszczu pięciolistkowego, mniszek, zaczynają marcinki nowobelgijskie - w słońcu(w cieniu jeszcze śpią ) wciąż kwitną żmijowce,kocimiętki, ruta, kłosowiec,nawłoć kanadyjska, rdest japoński i zaś zakwitł żywokost.
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
Wierzba migdałowa ciągle ma kilka nowych kwiatów na dwuletnim pędzie.
Ładnie pszczoły oblatują rukolę rano żółtą a wieczorem białą co się nazywa chyba rokietta. Fajnie jakby tego było ze dwa hektary, a nie pół metra ;-)
"Mądry nie jest uczony, uczony nie jest mądry" Lao - Tse
Cytuj ten post
10.02.2019 -pierwszy pyłek z leszczyny
Cytuj ten post
(10.02.2019, 12:36)wladca much napisał(a): 10.02.2019 -pierwszy pyłek z leszczyny

O to szybko...
Aby do przodu...
Cytuj ten post
U mnie zakwitła wierzba uszata Uśmiech
Nie miałem gdzie sztobrów z Puław wsadzić więc trafiły do wody, jak zaczęły puszczać odrosty to część z nich poszła do wiadra i na parapet.

Załączone pliki Miniatury

Cytuj ten post
Chyba trochę zmarnowałeś te sztobry niestety.
Cytuj ten post

Cytuj ten post

Też widziałem. W szumie internetowej informacji widziałem już info, że oto zakwitły wyjątkowo wcześnie mlecze (czyli błędnie nazywane mniszki). Oczko
Rzeczywistość nie jest tym, czym się wydaje
Cytuj ten post
Podkarpacie. Kwitną nadal krokusy. Pyli jeszcze leszczyna. Pojawiają się pierwsze podbiały i zaczyna kwitnąć wierzba, ale prócz wiatru ma teraz być zimno i padać.
Jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.
Członek SPN WOLNE PSZCZOŁY
Cytuj ten post
Lubuskie Północne pogoda średnia końcówka leszczyny , lada moment Wierzby i obecnie olcha w jednych miejscach kończy w innych w trakcie.
Cytuj ten post
Sporo tego w parku kwitnie, jak się to nazywa?

Załączone pliki Miniatury

Cytuj ten post