Przedstaw się
Czesc Wam i........chwala .Wpadlem do Was przypadkowo i osmielam sie prosic o tolerancje...Powody sa dwa , jeden to mieszkam troszke daleko (daleko to jest USA )a drugi to, delikatnie ujmujac jestem troche wiekowy. Mam 57 wiosen. Posiadam 28 uli , pszczoly to ,, mieszance" .Za przykladem Kirka Webstera zaczalem od ,, Primorskiej.....Odwiedzalem jego pasieki cztery razy
Prosze sobie wyobrazic moj wytrzeszcz oczu kiedy przypadkowo znalazlem ludzi podzielajacych jego poglady ,i to jeszcze z Polski
Dodam tylko , ze tlumaczenie jego artykulow u Was jest wysmienite. Zycze WSZYSTIM WAM powodzenia.
Pozdrawiam z daleka.....Janusz.
P.S. Moj email jest moze dla Was troche smieszny, ale chcac aby amerykanie mowili do mnie janusz nie jakies tam ,, john" wiec jak jak napisze im w tubylczym ,,spelingu" yanush , perfekcyjnie wolaja ma mnie janusz.
Cytuj ten post
witaj Uśmiech
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
(05.08.2018, 05:55)Yanushspark@gmail.com napisał(a): Czesc Wam i........chwala .Wpadlem do Was przypadkowo i osmielam sie prosic o tolerancje...Powody sa dwa , jeden to mieszkam troszke daleko (daleko to jest USA )a drugi to, delikatnie ujmujac jestem troche wiekowy. Mam 57 wiosen. Posiadam 28 uli , pszczoly to ,, mieszance" .Za przykladem Kirka Webstera zaczalem od ,, Primorskiej.....Odwiedzalem jego pasieki cztery razy
Prosze sobie wyobrazic moj wytrzeszcz oczu kiedy przypadkowo znalazlem ludzi podzielajacych jego poglady ,i to jeszcze z Polski
Dodam tylko , ze tlumaczenie jego artykulow u Was jest wysmienite. Zycze WSZYSTIM WAM powodzenia.
Pozdrawiam z daleka.....Janusz.
P.S. Moj email jest moze dla Was troche smieszny, ale chcac aby amerykanie mowili do mnie janusz nie jakies tam ,, john" wiec jak jak napisze im w tubylczym ,,spelingu" yanush , perfekcyjnie wolaja ma mnie janusz.

O to fajnie...
Skoro masz możliwość odwiedzać Kirka to z chęcią poczytam jak się mają jego pszczoły obecnie...
Cytuj ten post
Witaj kolego z USA. Jaki state konkretnie?

(05.08.2018, 05:55)Yanushspark@gmail.com napisał(a): Dodam tylko , ze tlumaczenie jego artykulow u Was jest wysmienite..

Jest to głównie zasługą kolegi: Flamenco108. Tez uważam, że są świetne. Nawet zabindowałem sobie w formie książeczki do domu w wersji papierowej. 
Pszczoły nie wymierają. Ani w Polsce ani w USA. Przeciwnie.
https://www.gardenmyths.com/wp-content/uploads/2017/04/bees-dying-North-America.jpg
Cytuj ten post
Wita jeszcze raz....Ja mieszkam w stanie Illinois okolo 70 mil na poludniowy zachod od Chicago w miasteczku Crystal Lake (krysztalowe jezioro). Bylem w CHAMPLAIN VALLEY BEES AND QUEENS u Kirka Webstera, ale nie jestem tam codziennie. Jego pasieki sa w stanie Vermont ,od mojego domu okolo 1000 mil wiec 1600 km.W tym roku mam zamiar jechac jeszcze raz....Jesli tam bede to podesle pare zdiec.Kto jest w stanie porozmawiac po angielsku choc troszke posylam do niego telefon :  802-989-5895 . Bardzo fajni ludzie, znaczy On i Jego asystenci. To tyle ,,na teraz"  jesli ktos ma jakies pytania moze pisac na mojego emaila:januszc999@gmail.com , albo : yanushspark@gmail.com
Pozdrawiam serdecznie bractwo pszczelarskie
Janusz
Cytuj ten post
(06.08.2018, 18:44)Yanushspark@gmail.com napisał(a): posylam do niego telefon :  802-989-5895 . Bardzo fajni ludzie, znaczy On i Jego asystenci. To tyle ,,na teraz"  jesli ktos ma jakies pytania moze pisac na mojego emaila:januszc999@gmail.com , albo  : yanushspark@gmail.com
Pozdrawiam serdecznie bractwo pszczelarskie
Janusz

Cześć Janusz.
W takim razie nie omieszkam wysłać do Ciebie paru szczegółowych pytań. Bo jego gospodarka bardzo mnie interesuje.
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
No niech Cię diabli. Trochę wiekowy. Jak byś napisał, że masz 90 lat to rozumiem, ale 57? Pozdrawiam. Jestem podobnie młoda, jak Ty Duży uśmiech
Cytuj ten post