Przedstaw się
witam, witam i o zdrowie pytam Uśmiech
Cytuj ten post
Witam.
Mam na imię Adam. Pszczołami zainteresowałem się w zeszłym roku (zaczęło się od szerszeni). Trafiłem na stronę Wolnych Pszczół i w dużej mierze pod waszym wpływem postanowiłem nie leczyć. W zeszłym roku kupiłem 2 pierwsze roje. Na chwilę obecną mam 13 rodzin na 2 pasieczyskach. Matki (za wyjątkiem 2 kupionych ratunkowo u Łysonia) własne. Pszczelarze na ramce wielkopolskiej ( w większości 1/2).
Pozdrawiam ciepło....
Cytuj ten post
(02.09.2017, 08:58)Adam1969 napisał(a): Witam.
Mam na imię Adam. Pszczołami zainteresowałem się w zeszłym roku (zaczęło się od szerszeni). Trafiłem na stronę Wolnych Pszczół i w dużej mierze pod waszym wpływem postanowiłem nie leczyć. W zeszłym roku kupiłem 2 pierwsze roje. Na chwilę obecną mam 13 rodzin na 2 pasieczyskach. Matki (za wyjątkiem 2 kupionych ratunkowo u Łysonia) własne. Pszczelarze na ramce wielkopolskiej ( w większości 1/2).
Pozdrawiam ciepło....

Cześć Adam. Szybko rozmnożyłeś się. Z dwóch na trzynaście, nieźle Oczko
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
Witaj w gronie Uśmiech
Cytuj ten post
Pozdrawiam ciepło....

Witamy... warto zaglądać na forum i czytać co się da. Aby wiosną było też tak dobrze.
Cytuj ten post
(02.09.2017, 09:19)flamenco108 napisał(a):
Pozdrawiam ciepło....

Cześć Adam. Szybko rozmnożyłeś się. Z dwóch na trzynaście, nieźle Oczko

Tak samo wyszło Uśmiech Kupiłem w rozlatujących się warszawiakach i przy okazji przesiadki na wielopolskie wyszło tyle rodzinek. Matki unasienniały się pięknie. No i przyszedł do mnie jeden rój. Zobaczymy co się wiosną obleci, na razie wygląda to nieźle....
Forum oczywiście czytam uważnie, no i wasze blogi. Dzięki za bardzo dużo informacji dla nowicjusza.
Cytuj ten post
Witajcie, jestem Karolina. Trochę zaraziłam się tą pasją od wujka i dopiero raczkuję w tym temacie, ale mam plan żeby za 2 lata mieć własne pszczoły.
Cytuj ten post
(08.09.2017, 09:03)karolinka777 napisał(a): Witajcie, jestem Karolina. Trochę zaraziłam się tą pasją od wujka i dopiero raczkuję w tym temacie, ale mam plan żeby za 2 lata mieć własne pszczoły.

No to sobie trochę poczekasz Oczko
Cytuj ten post
Witaj. Plan długofalowy. Może go zweryfikuj i odłóż 400 zł na rodzinkę na wiosnę, albo od wujka załatw.
Cytuj ten post
Można jeszcze taniej. Załatw ze 2-3 stare korpusy. Powieś na drzewie w kwietniu wg zaleceń z wątku o rojowabikach i może same się złapiąOczko
Cytuj ten post
Witam mam na imię Robert obecnie posiadam jedną rodzinę pszczelą i ciągle się uczę i dla tego tu jestem żeby moc zapytać w razie gdybym miał jakieś wątpliwośći
Cytuj ten post
Witaj Roni. To tak jak ja Uśmiech
Cytuj ten post
Cześć Roni.
Cytuj ten post