Życzenia Wielkanocne...
Jezus Chrystus Zmartwychwstał - Alleluja ! prawdziwie Zmartwychstał - Alleluja !

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, składam najserdeczniejsze życzenia Wszystkim, bez względu na poglądy, wiek, płeć, kolor skóry...- markus Uśmiech

PS. Iiii... do zobaczenia, jeśli nie tu - na ziemi, to w Niebie. Uśmiech
Cytuj ten post
Dziekuje Markusowi i dolaczam do jego žyczeň. Alleluja...
Cytuj ten post
Alleluja!
"od wiedzy, ważniejsza jest wyobraźnia"
Cytuj ten post
(16.04.2017, 17:28)markus napisał(a): PS. Iiii... do zobaczenia, jeśli nie tu - na ziemi, to w Niebie. Uśmiech

Alleluja! Czyżbyś się tam Markus w najbliższym czasie wybierał? No do tego nieba? Bo zabrzmiało to tak , jakbyś się wybierał Uśmiech
Cytuj ten post
Oooo, nawet nie wyobrażasz sobie, jak bym już chciał. Uśmiech Po co tu na ziemi się męczyć ? Ale to nie odmnie zależy. Nie ja sobie życie dałem, i nie ja będe decydował, kiedy to ziemskie się zakończy. Uśmiech A tak w kontekście pszczół. Ciekawe, czy w Niebie są pasieki. Uśmiech Jeśli tak, to taką małą bym chciał mieć. Tylko może bez warozy. Uśmiech No i z moją najlepsza ramką. Uśmiech
Cytuj ten post
...ach zapomniałem dodać... i z moimi najlepszymi ulami. Uśmiech
Cytuj ten post
no i jeszcze...jedną parę brązowych oczu bym też chciał zabrać. Uśmiech
Cytuj ten post
Wesołych Świąt...
Cytuj ten post
Potworne... Ja bym oczy zostawił na miejscu.  Wesołych
Cytuj ten post
(16.04.2017, 20:41)markus napisał(a): Oooo, nawet nie wyobrażasz sobie, jak bym już chciał. Uśmiech Po co tu na ziemi się męczyć ? Ale to nie odmnie zależy. Nie ja sobie życie dałem, i nie ja będe decydował, kiedy to ziemskie się zakończy. Uśmiech A tak w kontekście pszczół. Ciekawe, czy w Niebie są pasieki. Uśmiech Jeśli tak, to taką małą bym chciał mieć. Tylko może bez warozy. Uśmiech No i z moją najlepsza ramką. Uśmiech

Nooo Marcus. Powiało grozą Uśmiech Co Ty jakąś deprechę poświąteczną masz? Ja rozumiem, że "święta święta i po świętach" i do roboty trzeba iść, ale żeby zaraz o Niebie myśleć, to lekka przesada Duży uśmiech
Cytuj ten post
Ciekawa diagnoza. Uśmiech Deprecha...- no te święta mijaja nawet nawet, ale minione - katastrofa. Uśmiech Najlepszego.
Cytuj ten post