Co w trawie piszczy o tej porze? cz.3
Lukaszu. Skoro tak to dyskusja jest chyba dlatego, ze nie czytasz co pisze i Ci wyjasniam skoro pytales i imputujesz caly czas rzeczy ktorych nie napisalem. Wydaje mi sie, ze mylisz moje zamiary z postem Kosza. Taki drobny szczegol ktory probowalem Ci wyjasnic. Jak widac bezskutecznie. Zreszta po co jechalem do Ciebie po material? Przyczepiles sie do tego koloru. Zupelnie nie wiem dlaczego. To nie ma duzego znaczenia. Tak se napisalem jaka pszczole przypomina mi matka Krzyska i tyle. Zapomnij o tym prosze. Uśmiech

Czyli rozumiem, ze ta pszczola ktora zyje caly czas po tych pszczolach od Lutza to, ze zalujesz, ze kupiles? Pytam powaznie.

Nie mam pszczoly u sasiada w typie AMM. Wszystkie leczone skundlone pszczoly po sasiadach co je mialem sa juz martwie podobnie jak wiekszosc Przedwojennych poza jedna. Od sasiada kupowalem swoje pierwsze pszczoly 4 lata temu. Niestety wszystko w krainie wiecznych pozytkow dawno temu. Rojka tez mi zadna nie przylatuje. Dlatego probuje z innych zrodel opierac sie czesciowo na tym co przezylo. To co mam zrobic wedlug Ciebie? Pociagnac cala pasieke po corkach matki surwiwalowej traktujac ja jak reproduktorke? Przy okazji wymieniajac wszystkie matki co zakupilem aby miec pszczoly i co mnozyc.
Cytuj ten post

Wiadomości w tym wątku
RE: Co w trawie piszczy o tej porze? cz.3 - beekeeeper98 - 27.04.2017, 16:15
RE: Co w trawie piszczy o tej porze? cz.3 - MirusB - 03.05.2017, 20:39
RE: Co w trawie piszczy o tej porze? cz.3 - MirusB - 23.05.2017, 07:41
RE: Co w trawie piszczy o tej porze? cz.3 - Borówka - 28.06.2017, 16:34
RE: Co w trawie piszczy o tej porze? cz.3 - karolinka777 - 08.09.2017, 08:59