patyczki - zbieram zamówienia
no właśnie - te patyczki ... Mam zamiar kupić do moich ramek - znalazłam producenta takich 4 mm x 30 cm- ktoś chętny ? Są też dłuższe - 4 mm x 50 cm - te pakowane po 200 szt w cenie za paczkę 8 zł ... Przywiozłabym na zjazd gdyby złożyć większe zamówienie Uśmiech
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
(10.07.2017, 17:33)Modliszqa napisał(a): no właśnie - te patyczki ... Mam zamiar kupić do moich ramek - znalazłam producenta takich  4 mm x 30 cm- ktoś chętny ? Są też dłuższe - 4 mm x 50 cm - te pakowane po 200 szt w cenie za paczkę 8 zł ... Przywiozłabym na zjazd gdyby złożyć większe zamówienie Uśmiech

Dasz linka do producenta. Może być zamówił inne rzeczy.
A do Twojego zamówienia na jedna 200 sztuk mogę się dorzucić eksperymentalnie.
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
a proszę bardzo http://www.patyczki.com.pl/oferta ale on robi ino patyczki Uśmiech
Jola
Cytuj ten post
(10.07.2017, 17:53)Modliszqa napisał(a): a proszę bardzo http://www.patyczki.com.pl/oferta ale on robi ino patyczki Uśmiech

Niezła specjalizacja Duży uśmiech Dobrze, że chce mu się takie "małe" ilości.
"Walka z warrozą ma sens bo nigdy co do nogi nie wybijemy warrozy" z innego forum. Paradoks pszczelarstwa.
Cytuj ten post
(10.07.2017, 17:33)Modliszqa napisał(a): no właśnie - te patyczki ... Mam zamiar kupić do moich ramek - znalazłam producenta takich  4 mm x 30 cm- ktoś chętny ? Są też dłuższe - 4 mm x 50 cm - te pakowane po 200 szt w cenie za paczkę 8 zł ... Przywiozłabym na zjazd gdyby złożyć większe zamówienie Uśmiech

Jola ja jestem chętna. Jedna paczka 30cm i jedna 50 cm
Cytuj ten post
Jola, kupiłabyś jeszcze patyczki do lodów. Tak mi się przypomniało, że zawsze chciałam wykorzystać takie patyczki na tabliczki z napisem roślin które sieję. Nigdy nie wiem gdzie i co posiałam. A tak napisze się na patyczku ołówkiem nazwę i gotowe.
Cytuj ten post
ok, oddzieliłam wątek Uśmiech zamówienia wciąż zbieram do końca lipca
Jola
Cytuj ten post