patyczki - zbieram zamówienia
no właśnie - te patyczki ... Mam zamiar kupić do moich ramek - znalazłam producenta takich 4 mm x 30 cm- ktoś chętny ? Są też dłuższe - 4 mm x 50 cm - te pakowane po 200 szt w cenie za paczkę 8 zł ... Przywiozłabym na zjazd gdyby złożyć większe zamówienie Uśmiech
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
(10.07.2017, 17:33)Modliszqa napisał(a): no właśnie - te patyczki ... Mam zamiar kupić do moich ramek - znalazłam producenta takich  4 mm x 30 cm- ktoś chętny ? Są też dłuższe - 4 mm x 50 cm - te pakowane po 200 szt w cenie za paczkę 8 zł ... Przywiozłabym na zjazd gdyby złożyć większe zamówienie Uśmiech

Dasz linka do producenta. Może być zamówił inne rzeczy.
A do Twojego zamówienia na jedna 200 sztuk mogę się dorzucić eksperymentalnie.
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
a proszę bardzo http://www.patyczki.com.pl/oferta ale on robi ino patyczki Uśmiech
Jola
Cytuj ten post
(10.07.2017, 17:53)Modliszqa napisał(a): a proszę bardzo http://www.patyczki.com.pl/oferta ale on robi ino patyczki Uśmiech

Niezła specjalizacja Duży uśmiech Dobrze, że chce mu się takie "małe" ilości.
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
(10.07.2017, 17:33)Modliszqa napisał(a): no właśnie - te patyczki ... Mam zamiar kupić do moich ramek - znalazłam producenta takich  4 mm x 30 cm- ktoś chętny ? Są też dłuższe - 4 mm x 50 cm - te pakowane po 200 szt w cenie za paczkę 8 zł ... Przywiozłabym na zjazd gdyby złożyć większe zamówienie Uśmiech

Jola ja jestem chętna. Jedna paczka 30cm i jedna 50 cm
Cytuj ten post
Jola, kupiłabyś jeszcze patyczki do lodów. Tak mi się przypomniało, że zawsze chciałam wykorzystać takie patyczki na tabliczki z napisem roślin które sieję. Nigdy nie wiem gdzie i co posiałam. A tak napisze się na patyczku ołówkiem nazwę i gotowe.
Cytuj ten post
ok, oddzieliłam wątek Uśmiech zamówienia wciąż zbieram do końca lipca
Jola
Cytuj ten post