Prośba
Mam prośbę....
Rozppylcie ten film na cały świat....sprawdzimy nasze siły.
https://www.youtube.com/watch?v=j_ruo16fi3o
Harnaś Beskidzki
Cytuj ten post
Nie lubię kościołów i cmentarzy, więc nie pomogę.
Cytuj ten post
Harnasiu, czemu ma służyć ten film? Czy wymowa jego, że cmentarzyk przykościelny to jest Polska właśnie, to jest właśnie to, o co Ci chodziło? Byłem ongi w Olchowcu, ale ponad 10 lat temu. Bardzo ładny kościółek.

Admina proszę o przeniesienie wątku do HydeParku, bo to nie jest film pszczelarski.
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(06.09.2017, 09:46)flamenco108 napisał(a): Harnasiu, czemu ma służyć ten film? Czy wymowa jego, że cmentarzyk przykościelny to jest Polska właśnie, to jest właśnie to, o co Ci chodziło? Byłem ongi w Olchowcu, ale ponad 10 lat temu. Bardzo ładny kościółek.

Admina proszę o przeniesienie wątku do HydeParku, bo to nie jest film pszczelarski.

To jest cerkiewka po Łemkach czy Rusinach?

Bardzo urokliwe są te cerkiewki rzeczywiście. Często zresztą na starych naturalnych w tym rodzimowierczych miejscach kultu: jak jakiś pagórek czy stary dąb. Uśmiech
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
Rozpyliłam Uśmiech
Cytuj ten post
(08.09.2017, 08:54)karolinka777 napisał(a): Rozpyliłam Uśmiech
Złoto dziewczyna...buziaki.
HB
Cytuj ten post
(06.09.2017, 09:55)Borówka napisał(a):
(06.09.2017, 09:46)flamenco108 napisał(a): Harnasiu, czemu ma służyć ten film? Czy wymowa jego, że cmentarzyk przykościelny to jest Polska właśnie, to jest właśnie to, o co Ci chodziło? Byłem ongi w Olchowcu, ale ponad 10 lat temu. Bardzo ładny kościółek.

To jest cerkiewka po Łemkach czy Rusinach?

Bardzo urokliwe są te cerkiewki rzeczywiście. Często zresztą na starych naturalnych w tym rodzimowierczych miejscach kultu: jak jakiś pagórek czy stary dąb. Uśmiech
To jest pejzaż malowany obiektywem...trza sie przirzeć!
HB
Cytuj ten post
Dużo komentarzy...przyjmuję z pokorą, ale zanim zaczniecie komentować to:
- muzyka to Chopin
- gra świateł i cieni
- kolory w cieniu i świetle
- żywość kolorów
- piękno natury
- spokój pejzażu
- ruch kamery powolny no bo jaki
- nastrój
- śpiew ptaków
- cykanie świerszczy
- szum wiatru w koronach lip....czy wy głusi?
otwórzcie oczy
HB
Cytuj ten post