Rozmowy o pszczołach... Buechler i inni
Warto obejrzeć ... potwierdza wiele naszych tez, obserwacji i innych poczynań...

Cytuj ten post
(23.09.2017, 09:20)bonluk napisał(a): Warto obejrzeć ... potwierdza wiele naszych tez, obserwacji i innych poczynań...

No to koleżka nas czapką nakrył.
Jednym wywiadem w sposób prosty, jasny i niebudzący kontrowersji, pokrótce wyjaśnił to co my jako Stowarzyszenie  próbujemy powiedzieć od dwóch lat. Nasz przekaz niestety budzi złe emocje i jest niezrozumieły Smutny
Cytuj ten post
Co racja to racja...
Szkoda, że u nas brak takich działań... brak takiej świadomości itd.
Cytuj ten post
(23.09.2017, 13:40)Krzyżak napisał(a):
(23.09.2017, 09:20)bonluk napisał(a): Warto obejrzeć ... potwierdza wiele naszych tez, obserwacji i innych poczynań...

Jednym wywiadem w sposób prosty, jasny i niebudzący kontrowersji, pokrótce wyjaśnił to co my jako Stowarzyszenie  próbujemy powiedzieć od dwóch lat. Nasz przekaz niestety budzi złe emocje i jest niezrozumieły Smutny
Ten to jest dopiero niehumanitarny, proponuję obowiązkowo przeleczyć mu te jego rodziny żeby nie roznosił chorób na okolicę...
Cytuj ten post
Ten wywiad też jest ciekawy.
Gdzie mówi o korzyściach z brytyjskiej AMM i odejściu od BF.

https://www.youtube.com/watch?v=XS7nbJqk4sY
Kto to jest tak naprawdę pszczelarz?
Ten kto potrafi zarobić na chowie i hodowli pszczół. Reszta to trzymacze.
Cytuj ten post
(23.09.2017, 14:54)Borówka napisał(a): Ten wywiad też jest ciekawy.
Gdzie mówi o korzyściach z brytyjskiej AMM i odejściu od BF.

https://www.youtube.com/watch?v=XS7nbJqk4sY

Na samej górze jest linkowany
Cytuj ten post
(23.09.2017, 13:40)Krzyżak napisał(a):

Hmm... Cierpliwości i czasu potrzeba. Zasada Pareta (80/20) myślę że i pszczelarstwie ma zastosowanie. Jest tych 20% światłych, myślących logicznie. Ja pszczołami zająłem się 1,5 roku temu i już po kilku miesiącach do mnie dotarło że nie amitrazowa moja droga. A wszyscy mi mówią, ze nie mam szans. Zobaczymy.... najgorsze jest to, że dookoła pszczelarza TF jest mnóstwo chemicznych, którzy psują robotę....
Uzależniony od zapachu z ula...
Cytuj ten post