dokarmianie cukierkami i cegłami cukrowymi
Piękna betoniarka Uśmiech
Cytuj ten post
Szymonie, widzieć piękno w zwykłych rzeczach... toż to romantyzm w czystej postaci Oczko
Cytuj ten post
(06.07.2018, 07:28)MN napisał(a): Szymonie, widzieć piękno w zwykłych rzeczach... toż to romantyzm w czystej postaci Oczko
Tak tak, Szymon to romantyk czystej wody (betoniarki?) Oczko
Już się kiedyś nią zachwycałem i uznałem, że przy tej liczbie rodzin to trochę za wcześnie na zakup czegoś takiego za 1000 zeta... Czy nadałaby się też do mieszania syropu?
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(06.07.2018, 09:12)flamenco108 napisał(a):
(06.07.2018, 07:28)MN napisał(a): Szymonie, widzieć piękno w zwykłych rzeczach... toż to romantyzm w czystej postaci Oczko
Tak tak, Szymon to romantyk czystej wody (betoniarki?) Oczko
Już się kiedyś nią zachwycałem i uznałem, że przy tej liczbie rodzin to trochę za wcześnie na zakup czegoś takiego za 1000 zeta... Czy nadałaby się też do mieszania syropu?

Do mieszania syropu lepsza miodarka elektryczna. Sprawdź inny filmik tego człowieka. Robi syrop 2:1 w miodarce.
Cytuj ten post
W mojej miodarce nie bardzo dałoby się mieszać syrop bo wylatywałby przez dziurę/kołnierz na środku (mam silnik od spodu).
Ten sposób wydaje się fajny:

Chociaż Frania jak pokazywał Łukasz też świetnie się sprawdza.
Cytuj ten post
(06.07.2018, 09:31)pastaga napisał(a): Chociaż Frania jak pokazywał Łukasz też świetnie się sprawdza.

Też tak myślę, choć to kolejny sprzęt w pomieszczeniu, więc pomysł z miodarką, w której się to da robić jest IMHO fajny.
Cytuj ten post
pastaga ' napisał(a): Ten sposób wydaje się fajny:

Mieszam tak w maserze 600 litrowym.
Cytuj ten post