filmy fabularne z pszczołami w tle
Właśnie wróciłem z kina z dwójki Blade Runnera. Film niezły, robi wrażenie, jest sporo nawiązań do jedynki.
Jest fajna krótka ale symboliczna scena z pszczołami i pasieką. Wprawdzie nie wiadomo do końca czy te pszczoły są sztuczne czy nie.
W tej pasiece chyba LN tak na moje oko.

[Obrazek: DJeYv6QUEAEbnAl.jpg]
Cytuj ten post
Wicker Man Uśmiech
Cytuj ten post
A ja polecam film typowo o pszczołach - Więcej niż miód z 2012, piękny film.
Cytuj ten post
horrory i thrillery

Załączone pliki Miniatury

Cytuj ten post
Bardzo fajny film mi się przypomniał. Afonia i Pszczoły (2009). Pszczoły są tam drugoplanowe ale bardzo interesująco wplecione w fabułę.
Polecam jak wszystkie filmy Jana Jakuba Kolskiego zresztą.

[Obrazek: f4051e3722bd4ee833e6241f2a49.1000.jpg]
Cytuj ten post
Jest na YT ładna scena z BR 2049.
Ule wyglądają jak LN. Występują podkarmiaczki a'la szwedzki stół. Pytanie czy to pszczoły naturalne czy droidy pozostaje otwarte.

Warunki na Ziemi od początku życia nie są optymalne dla życia (Warónki na ziemi od poczontkó rzycia niesom optymalne dla rzycia).
Cytuj ten post
Film widziałem, na 100% to droidy. Zero kwiatu. Zero pyłku. Ręka w ulu i zero użądleń, jak obsiadły dłoń. Mimo wszystko scena bardzo mi się spodobała.
Cytuj ten post
(05.11.2018, 12:29)MN napisał(a): Zero kwiatu. Zero pyłku. 

Akurat to nie problem. Mogły mieć w tych podkarmiaczkach super nowoczesne substytuty.
Po za tym androidy, a więc i zwierzęce droidy, też muszą czymś się żywić. Czy to jest wyznacznik?

Cytat:Ręka w ulu i zero użądleń, jak obsiadły dłoń.

A Hinderhofery tak nie robią?
Warunki na Ziemi od początku życia nie są optymalne dla życia (Warónki na ziemi od poczontkó rzycia niesom optymalne dla rzycia).
Cytuj ten post
W taką piaskową zadymę nawet Hindery nie wylecą Duży uśmiech
Cytuj ten post