Kursy pszczelarskie dla początkujących
#31
polecacie jakiś kurs w 2020 roku?
Cytuj ten post
#32
(13.11.2019, 12:03)keczan napisał(a): polecacie jakiś kurs w 2020 roku?

Nie polecam żadnego. Jest szkółka pszczelarska w Pszczelej Woli, doświadczenie samo w sobie interesujące. 
== Apibus ibi mel? Buhahaha! ==

Cytuj ten post
#33
(13.11.2019, 12:03)keczan napisał(a): polecacie jakiś kurs w 2020 roku?

Znajdź jakiegoś pszczelarza, postaw skrzynkę piwa, praktykuj u niego. Potem drugiego i trzeciego. I stwierdzisz że nic nie wiesz i to właśnie moment od kiedy będziesz pszczelarzem Uśmiech Albo po prostu pozyskaj pszczoły, one cię nauczą...
Uzależniony od zapachu z ula...
Cytuj ten post
#34
Kurs na pszczelarza (Kwalifikacja ROL.03 Prowadzenie produkcji pszczelarskiej) prowadzi Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kamieniu Małym. Szkoła znajduje się praktycznie na pograniczu woj. Zachodniopomorskiego i Lubuskiego, także oferta raczej dla pszczelarzy z północno-zachodniej Polski.

podaje namiary dla zainteresowanych:

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kamieniu Małym
Kamień Mały 89,
66-460 Witnica
tel. 95 751 58 26
email: sekretariat@zsrkm.pl
Cytuj ten post
#35
Witam. Ja również chciałbym zająć się pszczelarstwem. Do tej pory podchodziłem do tematu bardziej amatorsko, ale uznałem, że warto byłoby połączyć swoje hobby z pracą zarobkową. Szukam aktualnie firmy zajmującej się sprzedażą pokarmu dla pszczół. Moglibyście mi podpowiedzieć coś w tym temacie? Znajomy zamawia pokarm pszczeli firmy Holger Food ze strony pokarmpszczeli.pl, ale on również nie ma zbyt dużego doświadczenia. Możecie wypowiedzieć się na temat jego jakości? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Cytuj ten post