AMM wiosna 2018
Poszukuję 4  odkładów/rodzin AMM  , na ramce wlkp 18 . Odbiorę we własnym zakresie.
Cytuj ten post
(14.12.2017, 18:47)zeb napisał(a): Poszukuję 4  odkładów/rodzin AMM  , na ramce wlkp 18 . Odbiorę we własnym zakresie.

Kolego podaj jakie okolice, może łatwiej kogoś znajdziesz...
Cytuj ten post
Tak myślisz?
Z AMM to ciężko gdziekolwiek, a co dopiero w konkretnym miejscu Uśmiech Nawet nie czepiając się i szukając pszczół "w typie" AMM.

Prędzej znajdzie matki, a osobno kupi odkład.
W zeszłym roku szukałem, jak już nawet odkład z AMM, to się okazuje że pszczoła zsypana od BF.
Cytuj ten post
(15.12.2017, 12:13)kosz85 napisał(a): Prędzej znajdzie matki, a osobno kupi odkład.
W zeszłym roku szukałem, jak już nawet odkład z AMM, to się okazuje że pszczoła zsypana od BF.

Dokładnie. Na razie odkład AMM w tym sensie, że matka jest w typie AMM i od niej pszczoły imago oraz czerw to chyba nie ma takiej oferty. Ale może jak ktoś to czyta to zdecyduje się stworzyć taką ofertę nawet na to nieliczne zapotrzebowanie ale przyszłościowo pewnie rosnące.
Cytuj ten post
Zamawialiście może w Pasiece-Kosior, oni mają w ofercie AMM. Rozważam złożenie zamówienia i szukam opinii.
Cytuj ten post
(15.12.2017, 21:13)regulus napisał(a): Zamawialiście może w Pasiece-Kosior, oni mają w ofercie AMM. Rozważam złożenie zamówienia i szukam opinii.

Nie mają odkładów czysto AMM.
Tak pytaliśmy o matki ale nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Piszę w imieniu dwóch osób.
Ja pytałem nawet dwa razy. Dziwne. Raczej nie będę już próbował i kupował.
Cytuj ten post
 Kolego Bonluk , okolice Poznania .Mam świadomość, iż poszukiwanie AMM czystej rasowo , to utopia . Czy mieliście kontakt (opinie) z Eddim Lungwitzem ? http://www.lungwitz-bienen.de/index.html
Cytuj ten post
(15.12.2017, 21:16)Borówka napisał(a):
(15.12.2017, 21:13)regulus napisał(a): Zamawialiście może w Pasiece-Kosior, oni mają w ofercie AMM. Rozważam złożenie zamówienia i szukam opinii.

Nie mają odkładów czysto AMM.
Tak pytaliśmy o matki ale nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Piszę w imieniu dwóch osób.
Ja pytałem nawet dwa razy. Dziwne. Raczej nie będę już próbował i kupował.

Zamówiłem pięć pakietów z AMM od nich, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Take a time to waste a moment
Cytuj ten post
Ja zamówiłem jeden pakiet i też jestem ciekawy co dostanę. Będę szukał teraz unnasiennionych matek AMM, ale z innego źródła.
Cytuj ten post