Literarura
Właśnie dotarły do mnie takie perełki Uśmiech[Obrazek: 116f6fdd5b8b1b45eeebd0e58f7ba0c9.jpg][Obrazek: e30b99b8cd09f9ab0ca2386f1f251fe4.jpg]
Cytuj ten post
No..ciekawe knigi Lorenz i jego amerykanskopolski ul.
Natomiast tą drugą mnie zaskoczyłaś, myslałem że w Żninie wydają tylko Pałuki.
Tytuł trochę zwodniczy,myslałem że bedzie jakąś biblografia.
To może ja coś polecę .
W Poznaniu na uniwerku mają taki ciekawy tytuł Polska bibliografia pszczelnicza ,Grochowskiego z 1891
Jest też takie mikrowydawnictwo 'Polskie piśmiennictwo pszczelarskie' wydawane wczesniej przez  Buczyńskiego,a od lat chyba dwudziestu przez  Pawłowskiego.
Cytuj ten post
Do Żnina mam kawałek i przyznam, że jest to pierwsza napotkana książka pszczelarska ukazująca pszczelarstwo w tych okolicach. Będę Ci niezmiernie wdzięczny gdybyś zechciał wysłać mi jakiś skan.
Cytuj ten post
(31.01.2018, 11:25)MN napisał(a): Do Żnina mam kawałek i przyznam, że jest to pierwsza napotkana książka pszczelarska ukazująca pszczelarstwo w tych okolicach. Będę Ci niezmiernie wdzięczny gdybyś zechciał wysłać mi jakiś skan.

Spróbuję, o ile się nie rozpadnie w trakcie Oczko
Cytuj ten post
(31.01.2018, 11:44)emzarek napisał(a):
(31.01.2018, 11:25)MN napisał(a): Do Żnina mam kawałek i przyznam, że jest to pierwsza napotkana książka pszczelarska ukazująca pszczelarstwo w tych okolicach. Będę Ci niezmiernie wdzięczny gdybyś zechciał wysłać mi jakiś skan.

Jeżeli udostępnisz skany, to ja je mogę uszyć w dobry PDF. Programem ScanTailor.
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
(31.01.2018, 12:04)flamenco108 napisał(a):
(31.01.2018, 11:44)emzarek napisał(a):

Jeżeli udostępnisz skany, to ja je mogę uszyć w dobry PDF. Programem ScanTailor.
Ok, zrobię co się da jak już będę bardziej przytomny...
Cytuj ten post
Zrobiłem ile telefon pozwolił. Mam nadzieję że da się pobrać z poniższego linku.

https://drive.google.com/file/d/1cULtrhnCcjEgDhx0YlGdmjgjBIygbg0g/view?usp=drivesdk
Cytuj ten post
(02.02.2018, 14:01)emzarek napisał(a): Zrobiłem ile telefon pozwolił. Mam nadzieję że da się pobrać z poniższego linku.

https://drive.google.com/file/d/1cULtrhnCcjEgDhx0YlGdmjgjBIygbg0g/view?usp=drivesdk

Bardzo ładny skan! Zobaczymy, co program na to Oczko
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post