ODBIERZ NASIONA! RATUJ PSZCZOŁY!
Ktos korzystal juz z tego, ja dzis zamowilem zobaczymy co przyjdzie
https://www.nestle-cereals.com/pl/pl/odbierz-nasiona-ratuj-pszczoly
Cytuj ten post
1. Nagrodą w Akcji jest opakowanie mixu nasion miododajnych, o wartości 0,65 złotych netto, zwana „Nagrodą”.
2. Organizator wyda łącznie w Akcji 20 000 sztuk Nagród.

Jak zwykle ponarzekam sobie na komerchę. Nasionami o wartości 0,65 zł to sobie raczej nikt łąki kwietnej nie obsieje, pszczoły też wiele z tego pożytku nie będą miały.
No ale już 20000 takich porcji nasion to już coś, zwłaszcza na jednym areale.
Jako pozytyw można przyznać, że jeśli chociaż część z tych roślin się rozmnoży i przetrwa dłuższy czas, to już będzie duży plus.
W dodatku rozwinie to może odrobinę świadomość dzieci (i niektórych dorosłych) że kwiaty wyrastają z nasion, z ziemi, a pszczołom to się przyda bardziej niż gołe trawniki i szpalery tui.

Ale żeby wmawiać ludziom, że w ten sposób Ratują Pszczoły to lekka przesada.

No to sobie ponarzekałem w ten piękny sobotni poranek.
Miłego dnia wszystkim ;-)
"Mądry nie jest uczony, uczony nie jest mądry" Lao - Tse
Cytuj ten post
Przyszly nasiona,jest ich az 1 gram.Rzecz nie warta zachodu.
Cytuj ten post
Oj tam oj tam. Po rodzinie pozbierac i bedzie 20 gram. Zawsze skrawek ziemi można wzbogacicOczko
Cytuj ten post
za cenę jednej paczki płatków kupisz 5,5 paczki nasion o wartości 0,65 zł każda Uśmiech ja bym nie wspierała nestle ino wydała tę kasę na nasiona bez ich "łaski"
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
Moja siostra bez cheriosów nie przeżyła by dnia więc tutaj nie ma dodatkowych wydadków. Jeśli jednak ktos mial by kupic platki tylko dla nasion, to owszem lepiej kupić kilogram faceli na bazarzeDuży uśmiech
Cytuj ten post