POTRZEBNA POMOC - przewóz uli
Panowie jest taki temat

Mam możliwość zakupić 6 bardzo ładnych Warszawiaków Zwykłych (20 ramkowych) za 75zł od ula.
Nie mam tylko jak tego przewieźć (mam renault kangoo ale tam to mi wejdzie trzy może cztery ule).
Czy ktoś z moich okolic dysponuje większym autem opcjonalnie przyczepką lub coś w tym stylu - kurs na jakieś 100km od Piaseczna i z powrotem.

Temat muszę zamknąć do końca przyszłego tygodnia bo inaczej ule przepadną...

ktoś? coś?

pzdr.
Cytuj ten post
(02.03.2018, 10:32)Weinar napisał(a): Panowie jest taki temat

Mam możliwość zakupić 6 bardzo ładnych Warszawiaków Zwykłych (20 ramkowych) za 75zł od ula.
Nie mam tylko jak tego przewieźć (mam renault kangoo ale tam to mi wejdzie trzy może cztery ule).
Czy ktoś z moich okolic dysponuje większym autem opcjonalnie przyczepką lub coś w tym stylu - kurs na jakieś 100km od Piaseczna i z powrotem.

Temat muszę zamknąć do końca przyszłego tygodnia bo inaczej ule przepadną...

ktoś? coś?

pzdr.

Ja mam przyczepke ale za daleko chyba masz...?
Cytuj ten post
a wypożyczalnia przyczep ?
Fakty nie przestaną istnieć z powodu ich ignorowania 
Jola
Cytuj ten post
(02.03.2018, 11:44)Modliszqa napisał(a): a wypożyczalnia przyczep  ?
No właśnie, wypożyczalnia, Weinar (że też o tym nie pomyślałem). Jest na trasie z Piaseczna do Lesznowoli. Ok. 40-50zł za dzień wypożyczenia.
==                  Apibus ibi mel                   ==
++ Antymizofobiczna Antydezynfekcyjnosc Pszczelarska ++
Cytuj ten post
Kurcze nie pomyślałem o tym... ale haka nie mam a bez tego to się chyba nie da... :-(
Cytuj ten post
(02.03.2018, 13:16)Weinar napisał(a): Kurcze nie pomyślałem o tym... ale haka nie mam a bez tego to się chyba nie da... :-(

To może pojechać na dwa razy...
Cytuj ten post
Jak ule są tego warte to weź busa transportowego.złoty dwadzieścia,  ostatnio płaciłem za kilometr plus kierowca pomógł załadowac.
Cytuj ten post