W poszukiwaniu superpszczoły
(05.03.2019, 07:47)GIBON napisał(a):
(04.03.2019, 22:26)kosz85 napisał(a): aczkolwiek teraz google translator i ludzie idą na łatwiznę Oczko

Oj ja bym nie zaryzykował nauki i przyswajania prac naukowych z translatorem he he później taki "naukowiec" to raczej by więcej szkody niż dobrego wyrządził  Cwaniak

Z  roku na rok google translator działa coraz lepiej, za kilka lat pewnie nie będzie trzeba się uczyć języków. Już są translatory na żywo z angielskiego na japoński i z powrotem. Żyjemy w ciekawych czasach. Ale wiadomo lepiej się uczyć u źródeł Uśmiech Ja tak opanowałem angielski, czytając rzeczy które mnie interesowały, którego w żaden inny sposób nie potrafiłem opanować. Mur beton.
Cytuj ten post
Dobra panowie i panie Oczko jak już przy tym angielskim jesteśmy -projekt SMARTBEES założenia gdzieś tam znalazłem i o projekcie też coś no a z wynikami gorzej -może ktoś coś podrzuci -link jakiś -a gdyby był w ojczystym to w ogóle super
Cytuj ten post
(05.03.2019, 18:22)truten1974 napisał(a): Dobra panowie i panie  Oczko jak już przy tym angielskim jesteśmy -projekt SMARTBEES założenia gdzieś tam znalazłem i o projekcie też coś no a z wynikami gorzej -może ktoś coś podrzuci -link jakiś -a gdyby był w ojczystym to w ogóle super

Hehe... wyniki 
Cytuj ten post
he he Oczko
Cytuj ten post
nie kumam Duży uśmiech
Cytuj ten post