[oddzielony] miód
Cześć wszystkim,

Nie widzę nigdzie działu z ogłoszeniami a jestem zainteresowany stałym źródłem pysznego zdrowego miodku w Poznaniu i okolicach. Ważne aby miód nie był pasteryzowany, musi być surowy jak prosto z ula. Czy moglibyście polecić kogoś? Ewentualnie może ktoś jest chętny odsprzedawać trochę miodku? Uśmiech

Pozdrawiam serdecznie
Cytuj ten post
Mam możliwość ustawienia mini pasieki w czystym ekologicznie miejscu , w lesie .Do najbliższej miejscowości jest 3,5 km , wieś letniskowa -bez rolnictwa i przemysłu  ,w inne strony świata jest po 4 i 5 km do najbliższych zabudowań.Dlatego szukam STAŁEGO ODBIORCY na MIÓD Z TERENÓW LEŚNYCH .Jeśli jest ktoś zainteresowany tematem , mogę okazać lokalizację jak i może nawet pomóc mi przy wirowaniu miodu .Będzie wiedział co bierze i skąd bierze .Cenę ustalę taką na jaką się dogadamy ,ale stała na wszystkie rodzaje miodu .tel . 691 745 010
Cytuj ten post
(13.09.2018, 09:10)MajaGucio napisał(a): Cześć wszystkim,

Nie widzę nigdzie działu z ogłoszeniami

naprawdę? A tutaj?: http://forum.wolnepszczoly.org/forumdisplay.php?fid=28
Pszczoły miodne nie wymierają w Polsce i w USA.
Polska Czerwona Księga Zwierząt - Bezkręgowce, PAN
Cytuj ten post
MajaGucio, gdybyś odezwał się kilka tygodni temu byłaby szansa na miodek ode mnie, ale na ten moment wszystko już wyprzedane niestety. Zgłoś się latem przyszłego roku to gwarantuję fajną akację, facelię, lipę i wielokwiat leśno-łąkowy Duży uśmiech
Cytuj ten post
(13.09.2018, 09:10)MajaGucio napisał(a): Cześć wszystkim,

Nie widzę nigdzie działu z ogłoszeniami a jestem zainteresowany stałym źródłem pysznego zdrowego miodku w Poznaniu i okolicach. Ważne aby miód nie był pasteryzowany, musi być surowy jak prosto z ula. Czy moglibyście polecić kogoś? Ewentualnie może ktoś jest chętny odsprzedawać trochę miodku? Uśmiech

Pozdrawiam serdecznie

Mam jeszcze jakieś 20 dużych słoików wiosennego wielokwiatu i jeszcze nie rozlane kilkadziesiąt kg nawłoci. Okolice wa-wy. Pasieka nie leczona chemią. Jak jesteś zainteresowany to napisz na pw.
Uzależniony od zapachu z ula...
Cytuj ten post
(13.09.2018, 14:51)Adam1969 napisał(a): Mam jeszcze jakieś 20 dużych słoików wiosennego wielokwiatu i jeszcze nie rozlane kilkadziesiąt kg nawłoci. Okolice wa-wy. Pasieka nie leczona chemią. Jak jesteś zainteresowany to napisz na pw.
Adam czy mogę od Ciebie zamówić 4 literki tej nawłoci? U nas nie udało się pozyskać a to mój ulubiony miodek.
Take a time to waste a moment
Cytuj ten post
(15.09.2018, 10:07)alientresor napisał(a): Adam czy mogę od Ciebie zamówić 4 literki tej nawłoci? U nas nie udało się pozyskać a to mój ulubiony miodek.

Jasne. Napisz na pw co i gdzie to Ci wyślę. Przyda mi się opinia znawcy miodku nawłociowego, bo tak na mój gust to jest odrobinkę przyprawiony spadzią w tym roku. Ja nawłoć brałem pierwszy raz, więc nie mam doświadczenia w jej smakowaniu....
Uzależniony od zapachu z ula...
Cytuj ten post
(15.09.2018, 12:48)Adam1969 napisał(a): Jasne. Napisz na pw co i gdzie to Ci wyślę. Przyda mi się opinia znawcy miodku nawłociowego, bo tak na mój gust to jest odrobinkę przyprawiony spadzią w tym roku. Ja nawłoć brałem pierwszy raz, więc nie mam doświadczenia w jej smakowaniu....
Poszło na PW
Take a time to waste a moment
Cytuj ten post
Jakby ktoś chciał miód: rzepakowy, akacjowy, lipowy lub wielokwiatowy to zapraszam.
Cytuj ten post