Jos Guth - B11 - 100% VSH

Cytuj ten post
Ciekawe że maja taka pewność co do genów.
Cytuj ten post
(20.01.2019, 00:20)slawekmalec1992 napisał(a): Ciekawe że maja taka pewność co do genów.

Slawku 100% VSH to stwierdzają na podstawie testów...  druga sprawa ten młody Polak pewnie praktykant z pszczelej całkowicie źle tłumaczy co znaczy VSH może robi to celowo a może takie to VSH właśnie tam jest.... No ale co zrobić Guth chce sprzedawać bo z tego żyje więc Ci co przyjechali ze wschodu lykneli temat jak pelikany...
Cytuj ten post
Jeszcze taka gadka ze jedną matke może sprzedać. Ale nie więcej. Takim tonem troche jak Mirka z komisu. Język
Cytuj ten post
Pszczoły jak pszczoły, ale ładnie opisał swoją technikę produkcji 10 odkładów z jednej rodziny Oczko . Na końcu dokumentu schemat ogólny.

Pieniądze lubią się schować w takim kraiku jak Luksemburg. Ciekawe, jakie korzyści płyną z praw tego księstewka dla pszczelarza?

Dzięki za wrzutkę filmu. Byłem ciekaw, jak wyglądają jego Begattungsplatzen Oczko
== Apibus ibi mel? Buhahaha! ==

Cytuj ten post
To że "lępek" ma na karku... jest bezdyskusyjne...
Samych mini plusów jak się okiem rzuci jest tam mnogość... jest na czym działać.
Cytuj ten post
Nie wiem co Was dziwi. To jest pszczelarz zawodowy. Wraz z żoną żyją z pszczół, więc muszą to robić racjonalnie. Trzeba mieć głowę na karku. Oczywiście z takim szwagrem jakiego ma Jos, jest to o wiele łatwiejsze Uśmiech
Cytuj ten post
Mnie to nie dziwi...
Robią co lubią. Odniosłem się tylko do filmu i VSH...
Cytuj ten post