Marbertowe Złote Myśli / Totalna głupota
Wybacz flamenko.

Widzę ze na tym forum nauczyciel jest jeden. A ludzie , którzy wnioski wyciągają i szukają swej drogi to oooo.... feeeee.
Ale historia, napisał bym chisteria Duży uśmiech Starej panny.
Cytuj ten post
Miód z ula z tworzywa sztucznego, dziadka jest wyśmienicie ekologiczny. Anioł
Cytuj ten post
https://www.youtube.com/watch?v=9HRN-y216z4

Wszystko wyjaśnione? Oczko
Cytuj ten post
(01.05.2019, 14:27)marbert napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=9HRN-y216z4

Wszystko wyjaśnione? Oczko
Typowy przykład sytuacji: nie wiem, ale się wypowiem. Żenujący przykład braku wiedzy Smutny

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Cytuj ten post
Pan dr odnosi wpis do wiedzy redaktora Cejrowskiego czy mojej?
Cytuj ten post
(01.05.2019, 16:12)marbert napisał(a): Pan dr odnosi wpis do wiedzy redaktora Cejrowskiego czy mojej?
Pana redaktora.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

MOD: Ogólnie do Marberta. Uprasza się o pisanie w temacie.
Cytuj ten post
Jestem czeladnikiem w chowie pszczół.
Hipotezy i teorie interesują mnie na poziomie mej ciekawości. I tyle.

Kasowanie postów, które nie obrażają jest kpiną forum. Dlatego tak tu pusto.

MOD. Nie zostały skasowane, tylko przeniesione do hyde parku. Posty, które spełniają zasady netykiety, ale nie są w temacie, są zazwyczaj tylko przenoszone. O ile nie dzieje się to notorycznie.
Cytuj ten post
Po kilku latach, potwierdzam swe założenia.

Mnie jako czeladnika w chowie pszczół, dywagacje naukowe o teorii ewolucji, których nawet w swym życiu ani mych pszczół potwierdzić lub zaprzeczyć różnicom nie jestem w stanie.

Interesują naukowcy,którzy swą służebną rolę jako odbiorcy swej pensji z mych podatków,dla praktyków swe prace przeznaczają.

Chylę czoło przed Panią Anna Gajdą, Panem Zbigniewem Lipińskim, Panem Krzysztofem Olszewski.
Cytuj ten post
Z jakiego to powodu mam poziom ostrzeżeń na poziomie 20 %.
Cytuj ten post
(03.05.2019, 19:56)marbert napisał(a): Z jakiego to powodu mam poziom ostrzeżeń na poziomie 20 %.

Takie dziwne pytanie zadaję?

Kto jest tym "bogiem"?

haha ja tu pisać nie muszę!  Swymi wpisami ostrzegam przed "waszą" "wiarą" w głupoty.

Jak po latach dalej wasze tezy można o kant ula rozbić, znaczy iż jakiś błąd z swego myślenia, gdzieś uleciał.

Prawdopodobieństwo iż przemieszczenie biegunów magnetycznych naszej ziemi ma wpływ na pszczoły jest duży.

Ja to zostawiam fachowcom. Jam czeladnik. 

Jak lubicie bawić się w światłych naukowców bez efektów w chowie pszczół to mnie to delikatnie mówiąc śmieszy. Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
To trwa już dobrych kilka lat. Zawstydzony Zawstydzony Zawstydzony
Cytuj ten post
Totalna głupota, brak podstawowej wiedzy o pszczołach, ignorancja że matka natura zrobi swoje. Na własne życzenie marnotrawienie potencjału tych pszczół!

https://www.youtube.com/watch?v=AuCbOInVvQ4&t=219s

MOD. Wątek TOTALNA GŁUPOTA z działu Pierwsze Kroki w PN, stworzony właśnie przez Ciebie został dołączony tutaj. Dzisiaj ostatni raz moderacja bawi się w przenoszenie Twoich postow. Następne posty nie w temacie będą dzis kasowane.
Cytuj ten post
(04.05.2019, 11:46)marbert napisał(a): Totalna głupota, brak podstawowej wiedzy o pszczołach, ignorancja że matka natura zrobi swoje. Na własne życzenie marnotrawienie potencjału tych pszczół!

https://www.youtube.com/watch?v=AuCbOInVvQ4&t=219s

Serdecznie dziękuję za tak pełną i uzasadnioną wypowiedź. Z pewnością na podstawie tak autorytatywnie podanej tezy natychmiast zacznę się zastanawiać, jak się do niej zastosować Język
== Apibus ibi mel? Buhahaha! ==

Cytuj ten post
Każdy ogarnięty pszczelarz,praktyk,który robi odkłady wie że jak na filmie pszczoły które w odkładziku zostały mają mieć zagwarantowany pokarm, najlepiej nie zasklepiony. (wiadomo czy nie?),(że pokarm a i niezasklepiony? ). Wiadomo? Tam pokarmu brak.!

Pszczoły mają tylko i wyłącznie zajmować się swymi siostrami na wygryzieniu i matecznikami. W cieple, praktyka wskazuje iż ocieplenie gazetami wystarczy bo silna rodzina gazetę zetnie i wyniesie a słaba będzie korzystać z jej dobrodziejstw, wiadomo czy nie?.
Czy świadomość ciepła jest w świadomości waszej?

Jeśli zmusimy odkład do samozakarmienia to w % jakiś tam już tą rodzinkę spychamy na koniec swego życia.
To jest jasne ? Dociera?

Matka natura i tak by te rodziny unicestwiła bo padły by z głodu w ubiegłym roku.
Cytuj ten post
No i dziękuję bardzo. Oby tak dalej.

Cytuj ten post
Odpowiedz Szanownego Kolegi sugeruje iż zna jakieś nowatorskie podejście do robienia odkładów i obali mity,zabobony, które świat pszczelarski kontynuuje ? Nieśmiały
Cytuj ten post
Ja pierniczę, 40 % poziom ostrzeżeń. Duży uśmiech

To jest forum wariatów.
Cytuj ten post
(04.05.2019, 16:12)marbert napisał(a): Ja pierniczę, 40 % poziom ostrzeżeń. Duży uśmiech

To jest forum wariatów.

Moim skromnym zdaniem moderują Cię bardzo delikatnie. Sam się przechwalasz ostrzeżeniami, których poza Tobą nikt nie widzi. I prowokujesz.
A ja podziękowałem za odpowiedź i życzyłem kontynuowania linii jasnych wypowiedzi. Nie sugerowałem niczego w guście spraw przez Ciebie wymienionych.

Cytuj ten post
Ja pierniczę. Duży uśmiech
Dziękuję panie księciuniu. Ja, tołdi, mam w poważaniu lizustwo wobec Twej osoby.  Oczko
Widać iż .............................................. Anioł

MOD: Ech... jakiś czas to pozostanie, aby inni zobaczyli poziom pisania, a później zostanie skasowane. Twoje posty będą od tej pory akceptowane przez moderację przed publikacją, do czasu zaakceptowania przez Ciebie zasad netykiety i naszego forum. Posty pisane i nieopublikowane też mają znaczenie, jeżeli byś sądził, że nie. Nie ma tylko powodu zaśmiecać nimi forum, jeżeli nie spełniają norm.
Cytuj ten post
MOD: Ech... jakiś czas to pozostanie, aby inni zobaczyli poziom pisania, a później zostanie skasowane. Twoje posty będą od tej pory akceptowane przez moderację przed publikacją, do czasu zaakceptowania przez Ciebie zasad netykiety i naszego forum. Posty pisane i nieopublikowane też mają znaczenie, jeżeli byś sądził, że nie. Nie ma tylko powodu zaśmiecać nimi forum, jeżeli nie spełniają norm.

Dziękuję Panie normalizatorze.
Cytuj ten post
Posty Marberta wydzielone z innych wątków.
Są tu, bo na forum się nie nadają a ich autor nie życzy sobie aby je usuwać.

Admin

Się nie nadają bo Putin tak zdecydował.
Cytuj ten post
Аляксандр Рыгоравіч Лукашэнка

Kłaniam się nisko i o wybaczenie mych zboczonych ,ohydnych myśli o pszczołach ,waszej światobliwości o wybaczenie bbbbłagggam Płacz
Cytuj ten post
Dziękuję Panu normalitazorowi. Padam na pysk i o łaskę błagam, wybacz o Panie.Godny nie jestem twych stup pszczelarskich nawet polizać. A ty pozwalasz mi tu pisać. Dzięki ci o panie dobry.
Cytuj ten post
(04.05.2019, 18:09)marbert napisał(a): Się nie nadają bo Putin tak zdecydował.
Fascynujące...

Cytuj ten post
https://www.youtube.com/watch?v=AuCbOInVvQ4

Złote podstawy pszczelarstwa, do samo unicestwienia swych pszczół.
Jak to interpretować?
Brak wiedzy czy nadmierną ignorancję? Czy może samouwielbienie pszczelarza?
Cytuj ten post
Rany, człowieku, skąd u ciebie tyle nienawiści, jak ci nie pasuje, to co tutaj się wypisuje, to po prostu odpuść sobie to Forum i załatwione. Szkoda twojego zdrowia i nerwów innych.
Jeszcze tak nie było, żeby jakoś nie było.
Członek SPN WOLNE PSZCZOŁY
Cytuj ten post
Spieszmy się kochać marberta. Tylko na Miodku już niedługo go spotkamy, bo tam nie ma moderatora Oczko

----
To jest link do strasznych rzeczy
Cytuj ten post
(07.05.2019, 18:19)regulus napisał(a): Rany, człowieku, skąd u ciebie tyle nienawiści, jak ci nie pasuje, to co tutaj się wypisuje, to po prostu odpuść sobie to Forum i załatwione. Szkoda twojego zdrowia i nerwów innych.

Odpuściłem sobie forum na którym ci panowie się rozgościli jako alternatywa dla tego. I tyle dla zrozumienia dla Kolegi.
Cytuj ten post
(07.05.2019, 19:07)marbert napisał(a): Odpuściłem sobie forum na którym ci panowie się rozgościli jako alternatywa dla tego. I tyle dla zrozumienia dla Kolegi.

A nie mógłbyś być po prostu bardziej uprzejmy i tłumaczyć o co Ci chodzi? Nie wiem jaki masz cel pisania, ale jeśli chcesz wywołać dyskusję, wokół tego, że uważasz, że ktoś robi coś niezgodnie ze sztuką lub myli się diametralnie, to tak, jak poniżej, być może będzie bardziej skutecznie. Dam Ci przykład.

Napisałeś:

Cytat:Twarde dane to jakieś kuriozum.

Aby, takie dane posiadać winno się zastosować metody i sposoby działania standardowe.
Do czasu jak publicznym nie stały się filmy kolegi Bartka to pojęcia nie miałem iż jest takim ignorantem wiedzy o możliwościach rodziny pszczelej i pożytkach.
Jak to wszystko obejrzałem to uważam iż szkoda to oglądać i komentować

A może by napisać tak:
Cytat:To nie są twarde dane. Te dane nie spełniają podstawowych standardów takich jak.... (i tu wymieniasz...)

Co sądzicie o filmach kolegi? Po tym jak zobaczyłem jego filmy, przekonałem się jak wiele wiedzy o rodzinie pszczelej i pożytkach mu brakuje. To są podstawowe błędy jakie popełnia:  (i tutaj wymieniasz jakie błędy i np. podajesz propozycje co można by zrobić lepiej).

Najlepiej to drugie napisać w dziale np. filmy pszczelarskie i zatytułować tak, aby było wiadomo co ma być przedmiotem dyskusji. Chyba, że właśnie nie zależy Ci na dyskusji. A jeśli nie, to na czym?
Cytuj ten post
Kuba
może być że masz rację. Ale ja tam żadnym politykiem nie jestem ani pedagogiem zwykły ze mnie bieszczadzki gbur. Żona czyni próby resocjalizacji ale chyba nadaremno Oczko
Cytuj ten post
(08.05.2019, 16:41)marbert napisał(a): Kuba
może być że masz rację. Ale ja tam żadnym politykiem nie jestem ani pedagogiem zwykły ze mnie bieszczadzki gbur. Żona czyni próby resocjalizacji ale chyba nadaremno Oczko

Ale jakby to miało taką formę jak napisał Kuba, to znalazłoby się kilka osób chcących przedyskutować materiał w filmie, tak więc rozważ zmianę formy i złagodzenie tonu Uśmiech 
Cytuj ten post